Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy Note Edge modelinde edinilen deneyimler daha da geliştirilerek, S6 Edge modeli ortaya çıkarılmıştır. Özellikle belirli bildirimleri ve kişileri Edge ekranından kullanabilmenizi sağlayan bu model, bu tür bildirimleri solda ve sağda gösterme özelliğine sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S6 Edge ürün modellerinde dikkat çeken çok sayıda özellik mevcuttur. Arama esnasındaki kısa yollar ve çeşitli bildirimleri görmeyle birlikte şıklığın yanı sıra kullanım konusunda da geniş işlevsellik eklendiği söylenemeyebilir.

samsung-galaxy-s6-edge

Üstelik eğimli ekranlar nedeniyle bazen uç kısımda yer alan parmaklarınız yerine, yamuk ekrana dokunan parmaklarınızın iç bölümünü algılaması da hoş bir ayrıntı değildir. Samsung Galaxy S6 Edge modelinde 7 mm kasa kalınlığı mevcut haldedir. Bununla beraber hem arkası hem de önü Corning Gorilla Glass 4 niteliğinde cam olan S6 ve S6 Edge, Samsung markasının alışılan tasarım ayrıntılarından da vazgeçtiği görülmektedir.

Arka kapağı çıkarılabilen modeller, microSD kart girişine de sahip değildir. Galaxy S5 modelinde tercih edilen suya karşı dayanıklılığı da Galaxy S6 ve S6 Edge modellerinde mevcut değildir. http://www.bizdeuygun.com/Samsung-Galaxy-S6-Edge-2879 web sitesi kapsamında yer alan ürün modelini inceleyebilir ve hatta özelliklerini de not edebilirsiniz. Gelişmiş kamera özelliği de zaten dikkat çekmektedir. 1.9 diyafram açıklığına sahip olan yepyeni geliştirilen lenslerin tercih edildiği Galaxy S6 ve S6 Edge modellerinde arka kamerada OİS destekli 16 MP, ön kamerada ise 5 MP kamera özelliği mevcut değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.