Galaxy Note 4 Antutu’da Gözüktü!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 4’ün iki versiyonu da Antutu Benchmark testinde kendini gösterdi. Cihazın detaylarını inceliyoruz.

Samsung‘un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy Note 4, ilk defa kendini gösterdi. Antutu Benchmark testinde ortaya çıkan phablet sınıfı akıllı telefonun daha önceki sürümlerde olduğu gibi iki farklı pazarı hedefleyen iki farklı sürümü bulunacak.

Antutu sonuçlarına göre akıllı telefonun ülkemizde de satışa sunulması beklenen LTE sürümü Qualcomm‘un Snapdragon 805 işlemcisini kullanacak. 2.5 GHz saat hızında çalışacak olan bu işlemci, Galaxy Note 3′de olduğu gibi 3 GB RAM ile desteklenecek. Samsung gibi Güney Koreli bir şirket olan LG‘nin geçtiğimiz günlerde tanıtılan amiral gemisi G3 ile başlayan Quad HD ekran akımına Samsung‘da Galaxy Note 4 ile birlikte katılacak.

samsung-galaxy-note-4-antutu-1

Kod adı N-910S ve N-910C

Akıllı telefonun N-910S sürümü Snapdragon işlemcili modeli anlatırken, N-910C sürümü Exynos 5433 işlemcili LTE desteği mevcut olmayan sürümünü tanımlayacak. Antutu‘ya göre Android 4.4.3 ile çalışan iki akıllı telefonun da 16 MP kamerası bulunacak.

Kaynak: ShiftDelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.