Samsung markası kapsamında yer alan bu cihaz, A serisinde bulunan diğer tüm cihaz modellerine kıyasla son derece üst düzey özelliklere sahip bir cihazdır. 720×1280 piksel ekranı özelliği ve 8 çekirdek işlemcisi ile son derece hızlı ve pratik bir cihaz olduğu da söylenebilir. Ayrıca Samsung Galaxy A7 cihazı, tek sim kart ve çift sim kartlı olacak şekilde tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Bu cihazda Android 4.4.4 KitKat işletim sistemleri tercih edilmektedir.

samsung-galaxy-a7

Bu özelliklerin yanı sıra 2 GB RAM ile adeta hızına hız katan bu cihaz kapsamında 16 GB dahili hafıza tercih edilmektedir. Samsung Galaxy A7 ürün modeli dahilinde muhteşem ve eşsiz bir tasarım söz konusudur. Söz konusu olan bu cihaz, 5 MP ön kamerası ile rahat bir şekilde selfie çekilmesine kolaylık sunmaktadır. Mevcut olan bu özelliği ile son derece büyük oranda beğeni toplamaktadır.

Tüm bunların dışında selfie çekmek için yalnızca elinizi sallamanız yeterli olacaktır. Bu özellik sayesinde muhteşem fotoğraf çekmeniz de kolaylaşacaktır. Bu gibi cihaz özelliklerini ve fiyat aralığını öğrenmek isterseniz eğer kesinlikle http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/a7-p204654104/ web adresini ziyaret etmeniz gerekir. Cihazın arka kamerasının 13 MP olduğunu da bilmek gerekir. 141 gr ağırlığa sahip olan cihazın altın, siyah ve beyaz renklerde kullanıcılara sunulduğu da belirtilmelidir. Sizler de bu özelliklerden faydalanmak isterseniz ürün modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.