Samsung günümüzün en önde gelen markalarından biridir. Akıllı telefonları, tabletleri ve daha nice ürünü bizlere sunan önemli bir markadır. Kendini çıkardığı ürünler ile ispatlamış bir firmadır. Özellikle Galaxy S serisi ile ülkemizde birçok gencin, yaşlının ellerini süsledi. Galaxy S6 Edge cihazından sonra gelecek olan ürünü de tüm Samsung kullanıcıları ve takipçileri de dört gözle bekliyordu ve o ürün çıktı. Bu üründe Galaxy A7.

samsung-galaxy-a7

Samsung Galaxy S serileri yurt çapında çok ilgi görmüştü ve de beğenilmişti. Son çıkan ürün Galaxy S6 Edge ve sonrasında da Note serisine eklenen yeni cihazdı. Bunların ardından da Samsung bombayı A7 ile patlattı. Samsung Galaxy A7 birbirinden harika özellikleri ile çok göz dolduracak ve de ilgi görecek gibi görünüyor.

Galaxy A7’nin Özellikleri

Android işletim sistemi olan Galaxy A7 cihazının ekranı 5.5 inçtir. Böylece Samsung kullanıcılarına yine büyük ekranda sörfü sunuyor. 13 megapiksellik ana kameranın yanı sıra 5 megapiksel olan ön kamerada aile içi selfieleriniz için size ideal bir olanak sağlıyor. 64 GB olana kadar hafıza kartınızı arttırabilirsiniz.

2600 mah batarya kapasitesi bulunan Galaxy A7 size uzun bir kullanım ömrü hizmetini de sunuyor. 8 çekirdekli işlemcisi bulunan A7’nin 2048MB RAM’i bulunuyor. 16GB hafızaya sahip olan bu cihazın 12 GB’lık kısmını kullanabiliyorsunuz. Daha nice özellik barındıran A7 size iyi gelecektir. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/a7-p204654104 adresinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.