Fitbit Ionic Akıllı Bileklik İncelemesi

Şık tasarımı ve teknik özellikleri ile dikkat çeken Fitbit Ionic akıllı bileklik incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemleri ile uyumlu olan akıllı bileklik şıklığı ve özellikleri ile hemen ön plana çıkıyor.

Fitbit Ionic Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri

Paslanmaz çelik kasası ile oldukça dikkat çeken Fitbit Ionic şıklığını sağlam malzeme yapısı ile birleştiriyor. 1.42 inç OLED bir ekrana sahip olan akıllı bileklik firmanın akıllı saat / akıllı bileklik pazarındaki en iddialı cihazlarından birisi. 50 metre suya karşı dayanıklılık, toza ve darbelere karşı koruma ve yerleşik GPS gibi özellikleri ile ön plana çıkan cihaz erişebilirlik tarafında tüm mobil işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Ayrıca 5 günlük pil ömrünü de hesaba kattığımızda ortaya son derece uygun bir model çıkıyor.

Cihaz kalp ritmi ölçme, uyku ve egzersiz takibi özellikleri ile de spor yapanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Dahili hafızası 300 şarkıya kadar destek sağlarken ekstra akıllı telefon olmadan da müzikleri bileklik üzerinden dinlemek mümkün.

Fitbit Ionic Akıllı Bileklik Fiyatı

Akıllı bilekliğin güncel satış fiyatı 1.449 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.