EA Sports firmasının efsanevi FIFA serisinin 2015 versiyonu için geri sayım başlarken oyun içi görüntüler de yayınlanmaya başladı. İşte bu çarpıcı videolardan biri.

FIFA 15 için geri sayım başladı. Efsaneni oyun serisinin en son halkasında Süper Toto Süper Ligi’nin olacağını kısa süre önce siz değerli okurlarımızla paylaşmıştık. Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz habere ek olarak bir de video oyun dünyasının gündemine oturdu.

fifa-15-1

İngiliz Premier Ligi (Barclays Premier League) ile ilgili olarak yayınlanan resmi video, FIFA 15’in grafik konusunda oyun meraklılarının yüzünü sonuna kadar güldüreceğine dair kuvvetli emareler sundu.

Videoda 20 İngiliz Premier Lig takımının stadyumlarının detaylı olarak ele alındığı vurgulanırken oyuncu modellemelerinde de teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıldığı gözlerden kaçmadı. 200 yeni futbolcunun eklendiği ve oyuncuların detaylı şekilde tasarlandığı görüldü.

Atmosfer muazzam

Vurgulanan son konu ise stadium atmosferi ile ilgiliydi. Videoda birkaç gol ve gol sevinçleri de paylaşıldı. FIFA 15’e dair yayınlanan yeni videoyu izledikten sonra görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Gelişmeler SDN’de!

Yılın en çok beklenen oyunlarından FIFA 15, 26 Eylül’de oyun severlerle buluşacak, bu zamana kadar oyuna dair en son gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.