okey oyna

Fatih İnternet Şifresi Nedir?

Okullarda geçtiğimiz yıllarda interaktif ders işlemek için Fatih projesi uygulanmaya başlandı.

Bu proje kapsamında okullara internet alt yapısı döşendi. Bu internete ise öğretmen ve öğrencilerin girebilmesi için şifre istenmektedir. İşte Fatih internet şifresini öğrenebileceğiniz bir site.

Fatih İnternet Şifresini Nasıl Öğrenirim?

Bordoklavyeli sitesi 2019- 2020 eğitim öğretim yılı için güncel birkaç şifre paylaşmıştır. Bu şifreler ile internete nasıl girileceğini de anlatmaktadır.

Fatih İnterneti Nasıl Kullanırım?

Siteyi ziyaret ettiğiniz zaman size Fatih interneti nasıl kullanacağınızı adım adım anlatmaktadır. Bununiçin ilk yapmanız gereken şey: Ayarlar sekmesinden Wifi sekmesini tıklamak sonrasında gelen wifi seçeneklerinden @fatih ağını kullanmak. Site fatih ağına girdiğiniz zaman ise güncel olan beş tane fatih şifre ile kullanıcılarına rehberlik yapmaktadır.

Sitenin Hizmetleri

Site farklı kategorilerde kullanıcılarına bilgi vermektedir. Teknoloji çağının gereksinimlerine cevap veren birçok soru ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaktadır. Site mobil, oyun, donanım, bedava internet ve nasıl yapılır gibi farklı kategorilerde bilgi paylaşımı yapmaktadır. Site bu sekmelerinde birçok kişinin ortak sorununa cevap vermektedir. Site mobil kategorisinde; telefon ve telefona yüklenen bazı uygulamalar hakkında bilgi vermektedir.

Oyun kategorisinde PUBG ve CS:GO alt kategorileri bulunmaktadır. Donanım kategorisinde donanımla ilgili haberler ve içeriklere yer verilmektedir. Bedava internet sekmesinde ise farklı operatörlerdeki kullanıcıların bedava internet kampanyaları hakkında haber ve içerikler paylaşılmaktadır. Nasıl yapılır sekmesinde ise birçok telefon ve bilgisayar kullanıcısının bilmediği içeriklere yer verilmektedir.

Site kullanıcıları için haftalık olarak kendisini güncellemektedir. Bunun için haftalık e-bülten yayınlayarak kullanıcıları ile farklı haberler ve içerikler paylaşmaktadır.

Site aynı zamanda uzman personeli ile kurum güvenliğinizi de test etmek için sızma testleri hizmeti de vermektedir.

Kaynak: Bordo Klavyeli

Okey Oyna
 232 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir