Servis hizmetlerinde belirlediğimiz önceliklerden bir tanesi de müşteri memnuniyetidir.

Bu konuda biz fazlasıyla hassas davranıyoruz çünkü bir markanın ya da bir firmanın reklamını yapacak en iyi kişi müşterisidir. Fakir Teknik Servis ekibi olarak bu sektörün neye ihtiyacı olduğunu ve daha da önemlisi ürün kullanıcılarının tam olarak ne istediğini çok iyi biliyoruz. Fakir Servis adresi olarak analizler yapmaya devam ediyor ve bu analizler doğrultusunda çalışmalarımızı daha kusursuz bir noktaya taşıyoruz.

Fakir gibi güçlü bir marka için hizmet veriyor olmak ve bunu bu sektörde yapıyor olmak kolay değil ancak sahip olduğumuz donanımlı ekip sayesinde bu zorluklara katlanıyor ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ürünlerinizin sorunu ne olursa olsun aynı gün kapılarınıza ulaşacak bir ekibimiz var ve bu ekipteki insanların bu işin eğitimini aldığını da belirtmek isteriz. Fakir markası için hizmet vermek sorumluluğun yanı sıra büyük de bir deneyim istiyor ve bu deneyime sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

Sizler de İstanbul’da ikamet ediyor ve Fakir marka ürünlerinizin sorunları ile daha kaliteli bir ekip ilgilensin istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Sahip odluğumuz deneyim ve kadroyu sizinle buluşturmak ve ürünlerinizi en kısa süre içerisinde sorunlarından kurtarmak istiyoruz.

En uygun fiyatlara sahip olan firmamız, aynı gün servis hizmeti ve 1 yıl garantili servis ayrıcalığı ile de kalpleri fethetmeye devam ediyor. Sizi tanıyor ve firmamızdan ne isteyebileceğinizi de çok iyi biliyoruz. Kaliteyi satan bu adres ile sizler de tanışabilir ve bir an önce ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Her geçen gün büyüyor ve sizinle birlikte yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Detaylı bilgi ve online servis talebinde bulunmak için; https://www.fakirservis.org