Özyurtlar İnşaat Esenyurt’ta iş dünyasını bir araya getirecek bir projeye imza atıyor. Şirketin yeni projesi olan Ncadde Agora, mutlu çalışanlar içinde harekete geçti.

ncadde-agora

Ncadde Agora klasik bir iş merkezi değildir. Diğer iş merkezlerinde farklı olarak her detayı özenle tasarlanmış ve farklı mimari eserler kullanılmıştır. Özyurtların her projesi gibi Ncadde Agora’da farklı ve özenle tasarlanmış bir projedir. Detaylara projenin resmi web sitesi www.ncaddeagora.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Esenyurt’un en işlek caddesi olan Doğan Araslıya cepheli ve geniş bir projedir . Ncadde Agora projesi diğer iş merkezleri gibi değildir. Projede iş merkezi çalışanları hiç sıkılmadan ve gündelik hayattan kopmadan nefes alabilecekleri sosyal bir alana sahip olacaklar.

Ncadde Agora Nerede

Esenyurt’un, İstanbulda hızla gelişen ve finans merkezi olmak için aday olmasından hiç şüphemiz yok. Esenyurt çevresinde bulunan fabrika ve kuruluşları da ana merkez haline gelecek.

Özyurtların yeni projesi olan Ncadde Agora’nın caddeye bakan cephesinde dükkanlar, dükkanların üst katlarında ise residance daireler olcak. Projede 144 adet daire bulunuyor ve bu daireler 1+0, 1+1 ve 2+1 şeklinde planlanmıştır. Ncadde Agora 24.500 m2 alana inşa edilecektir. Bu yılların en popüler ofis şekli olan home ofisler olarak dizayn edilecektir. Ve bu sayede klasik iş merkezi algısı tamamen ortadan kaldırılacak gibi görünüyor.

Projede otopark, depo ve teknik alanların yanı sıra ekstra olarak 2 adet 2.500 m2 büyüklüğünde lojistik depo ve zemin katta ise 3 adet farklı büyüklükte dükkan da hizmet verecek.

Ncadde Agora iletişim

Tel 1: 444 4 027
Tel 2: 0850 460 27 27