Erkek Ceket Modelleri

Erkek giyim kombinasyonları gidilecek olan mekâna göre farklılık gösterirken zevkinizi yansıtan tasarımlar sizin için en ideal olan kombini yaratmanız mümkün olur. Erkek ceket modelleri sportif çizgili ve klasik kesimli olarak farklı seçeneklerde bulunabilecek olan kombinasyonunuzun yıldız parçası olarak dikkat çeken temel giyimdir.

erkek-ceket

Wessi Koleksiyonu

Erkek Ceket modelleri seçiminde farklı zevklere göre farklı seçimlerin yer aldığı Wessi koleksiyonunda günlük yaşamda, iş hayatında ya da özel gün ve davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz değişik formda modelleri görmeniz mümkün.

Son döneminde en trend moda parçası olan derinin ceketlerin belli alanlarında hareket katması için kullanılması ile hem modaya hakim bir seçenek sunulmuş hem de modern bir çizgi sunan modeller yaratılmış oldu. Kumaş desenlerinde de değişik sunumlara dikkat çeken marka, renk olarak da size geniş bir skala sunuyor.

Sportif ceketlerde oldukça fazla seçeneğin yer aldığı koleksiyonda ayrıca trikodan yararlanılan detayları görmeniz de mümkün. Kapitone desenin yeni sezona moda olması ile Wessi ceket koleksiyonundaki tasarımlarında da kapitoneden yararlanarak oldukça dikkat çeken modellere imzasını attı. Renk geçişlerinin yer aldığı ceket modellerinin yanı sıra farklı renkler ile uyum yakalanan modelleri de koleksiyon içinde görebilirsiniz.

Klasik ceket koleksiyonuna da gene klasik duruşun yanı sıra kendi imzasını taşıyan dokunuşlar kattı.

Wessi erkek ceket koleksiyonunda yer alan yüzlerce modelli görmek ve birbirinden farklı sunumlara sahip olan ceketlerin fiyatlarını incelemek için http://www.wessi.com/erkek-ceket adresini tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir