Çoğu erkek için alışveriş yapmak, gereksiz bir zaman kaybıdır, hatta bir işkencedir. Eğer bir ceket lazımsa, çok ayrıntısına dikkat edilmez, rastgele alelacele alınır. Oldu oldu, olmadı bir kenarda bekler. Para ve zamandan tasarruf için biraz sabretmeye, alacağınız her giysiye biraz zaman ayırmaya ve ceket satın alma tavsiyelerimizi okumaya ne dersiniz?

erkek-ceket

Ceket Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Özellikle ceket önemli bir konu; Ne amaçla alacağınız, nerede giyeceğiniz, hangi giysileriniz ile aksesuarlarınızla kullanacağınızı düşünün. Eğer ofis ortamında çalışırken giymek için bir ceket alacaksanız çift yırtmaçlı, regular, klasik bir model tercih etmelisiniz. Oturup kalktığınızda, kollarınızı uzattığınızda rahatsız olmazsınız.

Önemli bir detay ceketin kol boyu; Genel kural, gömlek manşetinin ceket kolunu 2 cm kadar geçmesidir! Ceketin stili yanında kesimi ve desenleri vücut yapınızla uyumlu olmalıdır. İri bir gövdeye sahipseniz ve bir kutu gibi görünmek istemiyorsanız çok düz, çok iddialı ve iri desenlerden uzak durmanız yararınızadır.

Giyim ihtiyaçlarınız için, mağazaya gitmenize de gerek yok artık, https://www.network.com.tr/erkek-ceket-modelleri?friendlyURI=erkek-ceket-cesitleri linkinden mağaza evinize geliyor. Görerek inceleyerek, istediğinizi istediğiniz zaman alın, ücretsiz kargo ile kapınıza gelsin!