Epinevreni Ucuz ve Güvenilir Oyun Satış Sitesi

Epinevreni

Epinevreni oyun satış sektöründe 2 senedir sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hizmet veren güvenilir bir oyun satış sitesidir. Siteden Steam oyunlarını, lol rp ürünlerini, PUBG Mobile uc ürünlerini ve tüm oyun ürünlerini en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Günün büyük bir kısmı aktif olarak hizmet veren Epinevreni canlı destek ekibine sorularınızı sorabilirsiniz.

Neden Epinevreni?

Epinevreni’nin tercih edilmesinin birçok sebebi var. Fakat en önemli sebep sitenin fiyatlarının rakip sitelere kıyasla çok daha ucuz olması. Müşterilerine tüm ürünleri en ucuz fiyattan sunmayı amaçlayan Epinevreni.com çeşitli ödeme yöntemleri ile müşterilerine hızlı, güvenli ve ucuz oyun alma imkanı sunuyor.

Güvenilir mi?

Son zamanlarda yaşanan dolandırıcılık olaylarının bir hayli artış göstermesinden ötürü bir siteden alışveriş yapacak olan kullanıcılar sitenin güvenilir olmasına çok önem veriyor. Epinevreni’nden alışveriş yapmak güvenli mi, sorusunun cevabına gelecek olursak evet tamamen güvenlidir.

Epinevreni

Çünkü Epinevreni ödeme konusunda TCMB ve BDDK onaylı bir firma olan Paytr ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra sitenin vergi bilgileri sitenin hakkımızda sayfasında yer almaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda karşınızda hukuki bir muhatap bulabileceksiniz.

PUBG Mobile UC

Mobil oyun sektörünün en çok oynanan oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, içerisinde birçok ek ücrete tabii olan ürünü barındırıyor. Tabii ürünleri satın almak içinde oyun içi para birimi olan UC kullanmanız gerekiyor. Eğer oyun içerisinde yer alan bir kostümü satın alacaksanız PUBG Mobile UC satın almanız gerekmektedir. UC ürünlerini avantajlı fiyatlar ile Epinevreni üzerinden tedarik edebilirsiniz.

Steam Oyunları

Birçok bilgisayar oyununun yer aldığı Steam platformundaki oyunların fiyatları oyuncuların ceplerini yakıyor. Bu konuda Epinevreni bizlere çok önemli bir avantaj sağlıyor. Site üzerinden tüm Steam oyunlarını %25 indirimli bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Örneğin mount and blade bannerlord satın almanız durumunda oyuna sadece 125 TL ödemeniz gerekiyor. Üstelik oyun size ait olan Steam hesabına gönderiliyor.

Tüm bu indirimli fiyatlardan yararlanmak veya herhangi bir konuda bilgi almak için epinevreni.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.