Pil üreticisi Energizer yeni akıllı telefonu Power Max P600s modelini duyurdu. Cihazın tüm detayları ve çıkış tarihi haberimizde.

Energizer Power Max P600s Teknik Özellikleri

Pil üreticisinden gelen akıllı telefonda ilk merak edilen konu elbette batarya. Cihazda 4.500 mAh boyutunda bir batarya mevcut. Bu kapasite ile 12 saatten fazla kullanım ve 16 gün bekleme süresi sağlandığı ifade ediliyor. Hatta bu süreyi güç koruma modu ile daha da fazla uzatmak mümkün. Şarj için USB-C üzerinden hızlı şarj kullanılabiliyor.

Energizer Power Max P600s akıllı telefonun kalındığı 9.8 milimetre. Kıyaslama yapmak gerekirse Huawei Mate 10 Pro’nun 4.000 mAh bataryası ile 7.9 milimetre kalınlığında olduğunu belirtelim. Akıllı telefon büyük kapasiteli bataryasına rağmen çok da kalın sayılmaz.

Arka tarafında karbon fiber görünüm hakim olan cihazın siyah renk olan versiyonu 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip. Mavi renk olan versiyonda ise bu donanım 2 katına çıkıyor ve 6 GB RAM ile 64 GB dahili depolama alanı olarak sunuluyor. Ayrıca depolama kapasitesini microSD kart kullanarak artırmak mümkün.

5.99 inç 1.080p+ çözünürlükte 18:9 ekranın sunulduğu cihaz kutudan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çıkıyor. Akıllı telefon gücünü Helio P25 çipsetten alıyor. Samsung üretimi 13 MP + 5 MP çift kamera ve parmak izi okuyucu cihazın arka tarafında yer alıyor. Ön tarafta ise kendi flaşı olan 8 MP selfie kamerası mevcut.

Energizer Power Max P600s Çıkış Tarihi

Ocak ayı ortalarında satışa sunulacağı açıklanan akıllı telefonun fiyat bilgisi şimdilik belli değil.