En Ucuz Uçak Biletinin Adresi Biletbayisi.com

Günümüzde iş, akraba ziyareti, tatil ya da herhangi bir amaçla seyahat etmek zorunda kalıyoruz. Ziyaretlerimizin genelini karayolu ile gerçekleştiriyoruz, özel aracımızla ya da otobüs firmaları ile. Unutulmaması gereken bir ulaşım şekli daha var; havayolu! Bir yerden bir yere uçakla seyahat etmek, zaman açısından iyi bir tasarruf sağlayacaktır. Geçtiğimiz günlerde ucuz uçak bileti almak için birçok siteyi araştırdım. Araştırmalarım esnasında elde ettiğim deneyimlerimi ve seyahatimi sizlere aktarmak istiyorum.

bilet-bayisi

21. yüzyıl teknoloji çağı, herkesin elinin altında internet denen bir cevher var. Birçok konuda bu cevherden yararlanmak gerekiyor. En yakın dostlarımdan birinin düğünü olduğu için İstanbul’dan Erzurum’a gitmek zorunda kaldım. Zamanımın çok değerli olduğu o günlerde, hiç havayolunu kullanmamış biri olarak uçak bileti satın almak aklıma geldi. Arkadaşımın düğününden yaklaşık 1 ay öncesinden araştırmalarıma başladım ve bu sektörde hizmet veren siteleri araştırdım. www.biletbayisi.com en çok dikkatimi çeken ve bana güven veren bir site oldu. Düğüne 1 ay varken gidiş – dönüş biletini bu adresten aldım. Hiç havayolunu kullanmamış biri olarak ucuz uçak bileti temin edebileceğimi düşünmüyordum. Neredeyse otobüs bileti fiyatına gidiş – dönüş biletimi aldım. Türk Havayolları’ndan Pegasus’a, Pegasus’tan Anadolu Jet’e, Anadolu Jet’ten Onur Air’e kadar birçok havayolu şirketi sitede mevcut. Yani Pegasus’u sevmiyorum diyorsanız, Türk Hava Yolları’nı tercih edebilirsiniz. Şahsen Türk Havayolları’nı tercih ettim. 1 ay öncesinden uygun fiyata temin ettiğim bilet ile hiçbir sıkıntı yaşamadan seyahatimi gerçekleştirdim ve sorunsuz bir şekilde dostumun düğün organizasyonuna katıldım, dönüşümde de hiçbir sorun yaşamadım.

İlk defa uçağa binmiş biri olarak planlarımın arasında yurtdışını seyahat etmek de var. Siteye göz attığımda yurtdışı uçak bileti de temin edilebildiğini gördüm. Fiyat araştırması yaptım ve uzak bir tarihe alırsanız fiyatların çok daha ekonomik hale geldiğini fark ettim. biletbayisi.com adresine ilgilerinden, sorunsuz ödemelerinden ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Keyifli uçuşlar!

1 Yorum

  1. iki gün önce bilet aldım Biletbayi.com’dan fakat şimdi iptal ettiremiyorum meğersem promosyon biletler iptal olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.