İnsanlar, en yakınlarının evleri, oteller gibi neresi olursa olsun geçici kaldıkları yerlerde asla evlerindeki rahatı ve huzuru bulamadıklarını söylerler. Evler, insanların en özel, en rahat ettikleri, en huzur buldukları yerlerdir. Bu nedenle de ev giysisi modelleri insanların hareketlerini kısıtlamamak, onları en rahat oldukları evlerinde en rahat hissettirmek için şekillendirilir.

Ev giysisi bir çoklarına göre pijama olarak algılanır. Elbette ev giysisi bir çeşit pijamadır. Ancak, geleneksel olarak yatarken giyilen pijamalardan farklıdır. Sadece yatarken giyilen pijamalar çok daha ince, teni göstermesinde bir sakınca görülmeyen kumaşlardan üretilir. Ev giysisi olarak adlandırılan pijamalar ise evde salonda, oturma odasında, mutfakta kısaca evin her alanında giyilebilen özelliktedir. Modeli, kumaş yapısı gibi özellikleriyle ev içerisinde, elbette bir konuğunuz olmadığında daha rahat hareket ederek, ev huzurunu sonuna kadar hissetmeniz için üretilmişlerdir.

Ev Giysisi Modellerinde English Home Farkı

English Home, evde kullanılan bir çok ürünün satıldığı mağazadır. English Home, yurt geneline yayılmış mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de satış yapmaktadır. English Home ürünlerini internet sitesinden, kredi kartlarına taksit imkanları, özel kampanyalar ile indirim avantajları ile dilediğiniz zaman, Türkiye’nin neresinde olursanız olun satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün, en kısa sürede kargoya verilecek ve evinize ulaştırılacaktır.

English Home ev giysisi ürünlerini http://www.englishhome.com.tr/pijama adresinde görebilirsiniz. Buradan fotoğraflarını ve üretim bilgilerini görerek inceleyeceğiniz ürünleri, kolaylıkla satın alabilirsiniz.