En İyi VPN Uygulamaları

Sansürsüz internet deneyimi yaşamak istiyorsunuz ancak internet servis sağlayıcınız yasaklar nedeniyle buna izin vermiyor mu? O halde en iyi VPN uygulamalarından birisini denemenin zamanı geldi demektir. Sizler için en iyi VPN uygulamalarını bir araya topladık.

vpn

İnternetin çok büyük bir bölümüne hemen hemen her cihaz ile erişmek mümkün. Peki normalde internet sağlayıcınızın izin vermediği sitelere nasıl ulaşacaksınız? Sansürden dolayı ulaşamadığınız siteleri ziyaret edebilmenizi ve internette gizli kalmanızı sağlayacak en iyi VPN uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

VPN Unlimited – Hotspot Security

İnternet bağlantı hızınızı bile etkilemeden güvenli şekilde bağlantı kurabileceğiniz VPN Unlimited, gizliliğinizi de korumanıza yardımcı oluyor.

VPN Unlimited uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

ZenMate

Oldukça hızlı çalışan ZenMate VPN uygulaması ücretsiz olarak deneme sürümü sunuyor. ZenMate VPN hem internetteki sansürü ortadan kaldırıyor hem de zararlı yazılım ve reklamları otomatik olarak engelliyor.

Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında yer alan ZenMate uygulamasında hız için Bulgaria lokasyonunu seçmenizi öneririz. Programın tarayıcı eklentisini ücretsiz kullanabilirsiniz.

ZenMate VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Hideman VPN

Tek tuşla tüm internete erişebileceğiniz Hideman VPN uygulaması, kullanımı kolay ana ekran widgetlarına da sahip.

Hideman VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Hideninja VPN

Verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize olana sağlayan Hideninja VPN, görsel açıdan da başarılı bir arayüze sahip.

Hideninja VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Hotspot Shield VPN

En popüler VPN uygulamalarından olan Hotspot Shield VPN, daha önceden masaüstünde sergilediği başarıyı şimdi de mobil cihazlara taşıyor.

Hem güvenli hem de kolay kullanıma sahip Hotspot Shield VPN başarılı bir arayüzle geliyor.

Hotspot Shield VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

TunnelBear VPN

Kullanımı çok kolay olmasa da alıştığınızda bırakamayacağınız TunnelBear VPN uygulaması, popüler VPN uygulamalarından biri.

Harita görünümü ile farklı bir kullanım sunan TunnelBear VPN uygulaması tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

TunnelBear VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Hola VPN

Hola VPN kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından biri. Her uygulama için ayrı ayrı ayarlamalar yapabileceğiniz Hola VPN, hafif çalışma yapısı ile dikkat çekmesinin yanı sıra ücretsiz olması ile kullanıcılarını fiyat açısından memnun ediyor.

Hola VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.