En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Antivirüs Programı

En iyi ve ücretsiz antivirüs programlarını sizler için derledik.

Teknolojinin gelişmesi ile kötü niyetli kişilerin gerçekleştirdiği siber saldırılar artmaya devam ediyor. Her ne kadar tam olarak koruma sağlamasa da antivirüs programları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. En iyi ücretsiz antivirüs programlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

AVG Antivirüs

Hem ücretli hem de ücretsiz versiyonunun birçok kullanıcı tarafından kullanıldığı AVG, gerçek zamanlı saldırı tespiti konusundaki başarısı ile oldukça dikkat çekiyor. Birçok antivirüs programına göre sistemi daha az kasan program, güvenlik ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacaktır. Programın Windows versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Avira Antivirüs

Antivirüs şirketleri arasında en çok tercih edilenler programlardan olan Avira, çalışırken bilgisayar performansını çok fazla etkilemiyor. Windows, Mac, Android ve iOS işletim sistemleri için antivirüs yazılımı üreten firma, günümüz güvenlik standartlarını fazlasıyla karşılıyor. Programın Windows versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kaspersky Antivirüs

Performans ve hız odaklı olan Kaspersky, dünyada en çok tercih edilen antivirüs programları arasında. Ev kullanıcıları ve firma çözümleri ile birçok kişiye ulaşan firma, ücretsiz antivirüs hizmetiyle kullanıcıların zararlı yazılımlardan korunmasını sağlıyor. Programın Windows versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bitdefender Antivirüs

Ücretli programının başarısı ile tanınan Bitdefender, ücretsiz antivirüsler arasında da en iyi performansa sahip olanlardan birisi. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip olan program, bilgisayarın tam olarak korunmasını sağlayacak. Programın Windows versiyonu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Adaware Antivirüs

Reklam virüsleri ile mücadele için kurulan Adaware, geliştirdiği antivirüs programı ile tüm virüs türleri için iyi bir alternatif. Düşük sistem gereksinimi ve yüksek performansı ile oldukça dikkat çeken program, ev kullanıcıları için yeterli donanıma sahip. Programın Windows versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Immunet Antivirüs

Linux kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği ve ClamAV firmasının geliştirdiği Immunet, birçok kullanıcı tarafından bilinmese de Windows cihazları koruma noktasında oldukça başarılı. Düşük sistem gereksinimi ile dikkat çeken Immunet, yalnızca Windows işletim sistemi için geliştirilmiş. Linux ve macOS cihazınızda antivirüs tercih etmek isterseniz programını indirebilirsiniz. Programın Windows versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir