Yüksek mesafelere ulaşım kolaylığı sağlayan vinç çeşitleri arasından manlift makinelerini uygun fiyatlara kiralama şansınız bulunmaktadır.

Avrupa Vinç firması olarak sizlere sunduğumuz indirimli fiyat garantisi ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışı sayesinde işlerinizi sorunsuz bir şekilde ilerletebilmeniz mümkündür. Her açıdan avantaj sağlayan manlift, örümcekli vinç ve makaslı platform çeşitlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Ulaşım sağlamak istediğiniz mesafeyi belirterek uygun makineler konusunda bilgi alabilir ve fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Firmamızın web sayfasında yer alan iletişim bilgilerimiz dahilinde 7/24 telefon üzerinden ve mail üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık manlift seçenekleri benzinli, akülü ve dizel olmak üzere bulunmaktadır. Bu ürünler arasından kullanım alanınıza göre seçeceğiniz ürünün aynı zamanda iş yükünü de karşılaması gerekmektedir.

İşletmeniz İçin Manlift Kiralama Kolaylığı

İşletmenizin daha iyi konumlara gelebilmesi için sizler de çeşitli iş makinelerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle projeleriniz kısa sürede ilerlerken personel güvenliğiniz de sağlanacaktır. Manlift kiralama hizmetlerini almak son derece kolaydır. Çalışmayı düşündüğünüz firmayı belirleyerek rahatlıkla sizler de anlaşmanızı yapabilirsiniz. Fiyat konusunda tamamen firmanıza özel bir teklif sunulacaktır. Her iş ve sektör için kullanıma uygun boyutlarda manlift seçenekleri sayesinde ulaşamayacağınız yükseklik yoktur. İster kapalı alanlar için isterseniz de açık alanlarda farklı özelliklere sahip yeni teknoloji manlift çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Günümüzde emniyet açısından da manlift ve makaslı platformlar sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul’un her bölgesine kiralama hizmetimiz vardır. Firmamızı arayarak ya da bizleri ziyaret ederek taleplerinizi dile getirebilir ve sözleşme şartlarını öğrenebilirsiniz.

Akülü Makaslı Platformlarda Kiralama Süresi

Dayanıklı ve uzun süreli şarj sistemleri ile yüksek alanlarda çalışma kolaylığı sağlayan kiralık makaslı platform çeşitleri arasında en fazla tercih edilen akülü olanlardır. Akülü platformlar genellikle 14 metreye kadar erişim sağlayabilmektedir. Her türlü alana götürülebilir ve kullanılabilir. Sizler de günlük, saatlik ya da daha uzun süreli faaliyetleriniz için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız kiralama süresi konusunda sizlere herhangi bir kısıtlamada bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman aralığında makinelerimizden her birini kiralayabilir ve iş bitiminin ardından da proje değişiminize bağlı olarak farklı makinelerden de faydalanabilirsiniz.