okey oyna

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat

İnsanlar için bir noktadan başka bir noktaya taşınma korkutucu ve zor bir iştir. Bu taşınma işini basit hale getiren ve müşterileri kesinlikle işleme dahil etmeyen firma yetkilileri tüm aşamalarda bilgilendirmeler yapıyorlar. Yaptıkları bilgilendirmelerle müşterilerinin kendilerini güvende hissetmelerini sağlayan firmada personeller koordineli şekilde çalışıyorlar.

Personeller arasındaki bu uyum evden eve nakliyat işleminin kısa sürede ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Müşterileriyle iletişimini web adresi üzerinden kuran firma yetkilileri kendilerine ulaşan taleplere mesai saatlerinin başlamasıyla birlikte dönüş sağlıyorlar.

Evden Eve Nakliyat Süreci

Profesyonel nakliyat kapsamında hiçbir aşamayı şansa bırakmayan firmada talep oluşturmak isteyenlerin web adresine giriş yapmaları ve istenilen formu doldurmaları gerekiyor.

Doldurulan bu formun siteye gönderilmesiyle birlikte ise aşağıdaki süreç işlemeye başlıyor;

 • Ofis çalışanlarının müşterilerle iletişim kurması
 • Formda bulunan bilgilerin teyit edilmeleri
 • Eşyaların bulunduğu adrese keşif ekibinin ulaşması
 • Hemen ardından taşıma ekibinin uygun ekipmanla adrese ulaşması
 • Ambalajlama ve paketleme işlemleri
 • Eşyaların araca asansörlü veya asansörsüz taşınması
 • Gidilen adreste eşyaların monte ve yerleştirme işlemlerinin yapılması
 • Anahtar teslim çalışan firma personelleri nakliyat işi sonrası mutlaka çevre temizliği yaptıktan sonra adreste ayrılıyorlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Anlaşılır bir web site görünümüne sahip olan firma müşterilerine bazı bilgiler karşılığında fiyat teklifi veriyor. Sektörün en uygun fiyatlarının bulunduğu adres olarak bilinen firmada bazı dönemlerde yapılan kampanyalar fiyatların daha da aşağı çekilmesini sağlıyor.

Sunduğu kampanyalı fiyatlarla müşterilerini fazlasıyla memnun eden firma yetkilileri fiyatlarını aşağıdaki etkenlere göre belirliyorlar;

 • Binadaki kat sayısı
 • Asansör kullanımı
 • Paketlemeyi kimin yapacağı
 • Eşyaların sayısı, cinsi
 • İki adres arası uzaklık

Kendilerine ulaşan teklif taleplerine anlık geri dönüş sağlayan firma yetkilileri bazı özel durumlarda da indirimlere gidebiliyorlar.

Eşyaların Sigortalanması

Sertifikalı olarak güvenilir taşıma hizmeti veren firma yetkilileri müşterilerinin tüm eşyalarının sigortalatıyor. Olası sorunlarda sigorta işlemlerini kendisinin yapacağını iş sözleşmesinde belirten firma yetkilileri en güvenilir sigorta şirketleri ile çalışıyorlar. İsteyen müşterilerle sigorta şirketi bilgilerini ve poliçe paylaşımı da yapan yetkililer şeffaf olarak müşterileriyle iletişim kuruyorlar.

Evden Eve Nakliyat Süresi

Firmadan hizmetin verilme süresi taleplerin oluşturduğu zaman dilimine ve iki adres arası uzaklığa göre değişiyor. Aynı şehirde olan taşıma işlemleri için mesai saatleri içinde talep alan firma yetkilileri nakliyat işlemini yarım gün gibi kısa bir sürede tamamlıyorlar. Mesai saatleri dışında ise süreç az da olsa uzayabiliyor. Bu detayların tamamını firma personelleri canlı destek biriminden kendilerine ulaşan sorular karşılığında müşterilere bildiriyorlar.

Okey Oyna
 1.375 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir