okey oyna

En İyi 6 SEO Ajansı

SEO arama motoru optimizasyonu olarak bilinen, yani arama motoru taramalarında rakip firmalardan daha ön sıralarda yer almak amacı ile kişi ya da firmalar için hazırlanan bir hizmet olarak sunulmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu, bir internet sitesinin yazılım alt yapı içeriği, içinde bulunan fotoğraf, video ve belgelerin başka bir arama motorunda arandığında ilk sıralarda çıkmasıdır.

Ülkemizde SEO yani arama motoru optimizasyonu yapan birçok firma bulunmaktadır. Bunlardan en iyi 6 SEO ajansı sıralaması şu şekilde olmaktadır.

1- Moradam SEO Ajansı

Uzman kadrosu ile firmaları internet ortamında tanınır hale getirmekte, tanıtım videoları ve pazarlama hizmeti vermektedir. Bu işlemler için PDF raporlama ve online takip hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda web site analizi ve tasarımı alanında da çalışmaktadır.

2- İxirSEO

Furkan GÖKÇÖL tarafından 2014 yılında kurulan firma, kurumsal ve bireysel firmalara SEO hizmeti vermektedir. Hazırladığı SEO içerikleri ileri düzeyde dönüşüm odaklıdır.

3- SEO Sözlük

Kurumsal firmalara, e-ticaret sitelerine ve Start-Up’lara SEO hizmeti vermekte olan danışmanlık firması 2013 yılında Emre TONGUÇ tarafından kuruldu.

4- SEO Hocası

Kaan GÜLTEN tarafından 2009 yılında kurulan SEO Hocası, sektörde önemli bir yer tutmaktadır. Uzmanından SEO adlı kitabı ile SEO eğitiminde önemlidir. Bu yüzden SEO Hocası olarak markalaşmıştır.

5- Celilcan SEO

Celilcan Topçuoğlu 1999 yılından beri sektörün içinde yer almakta ve tecrübesi ile SEO danışmanlığı hizmeti vermektedir.

6- ZEO

Ya da SEOZEO; 2011 yılından beri kurucusu Yiğit KONUR önderliğinde SEO ajansı ve danışmanlık olarak hizmet sunmaktadır.

En İyi Sonuç İçin Doğru SEO Ajansı’nı Seçmek Çok Önemli

İnsanlar web sitesini oluştururken, gelişen teknolojiyi kullanarak firmasını müşterilerine tanıtmak ve arama motorlarında görünebilirliğinin ön planda olmasını istemektedirler.

Dolayısıyla arama motorlarında bulunabilirliğin artırılması işi büyük önem taşımaktadır. Bu çok önemli işleyiş için kişiler kendileri de araştırma yaparak optimizasyonu sağladıkları gibi bu konuda profesyonel hizmet veren ajanslar sayesinde bu hizmeti almaktadırlar.

SEO işlemlerinin yapılabilmesi birçok aşamayı beraberinde getirmektedir ve bu işlemi yapan ajansların uygulamaya nasıl başladıkları ve ne tür gereksinimleri kullandıkları argümanlara göre değişiklik göstermektedir. Bu hizmet ile istenilen kelimelerin üst sıralara çıkması sağlanmaktadır.

Firmalara arama motoru optimizasyonu yapan ajanslar, markanın öne çıkmasını sağlamak, site ziyaretçi sayısını artırmak ve dolayısıyla da sitede pazarlanan hizmetlerin, ürünlerin satışını artırmak amacı ile çalışmaktadırlar.

Okey Oyna
 276 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir