En Hızlı Şarj Aleti: Hypercharge Hub

Kickstarter sitesinde en hızlı şarj aleti olma yolundaki Hypercharge Hub projesi büyük ses getirdi. Hypercharge Hub şarj aletinin detayları haberimizde.

hypercharge-hub

Kickstarter üzerinde yeni projelerden biri olan LinearFlux’a ait Hypercharge Hub, telefonlarımızı ve tabletlerimizi normalde olduğunun 3 katına kadar hızlı şarj edebilme özelliği vaat ediyor. Projenin bitmesine daha 36 gün var ve koyulan 5 bin dolar bütçe hedefi şimdiden yüzde 500’ün üzerinde bir oranla geçilmiş. 720 bağışçı ile 28 bin dolar toplanmış olan Hypercharge Hub, hızlı şarjı en güvenli optimum yollardan sunuyor.

Duvardan şarj etmede orijinal şarj aletlerini bir hayli geride bırakan cihaz, 3 kat hızlı şarja çıkıp size 20 dakikadan fazla kazandırabilir.

Orijinal iPhone şarj aleti 5W yani 1A gücüyle, iPad 12W yani 2.4A gücüyle cihazlarımızı şarj edebiliyorken Hypercharge Hub, 18W yani 3.5A güç çıkışlarıyla daha yüksek performans sağlayabiliyor. Sürekli hiper şarj teknolojisi ile akıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz olabilecek en güvenli ve hızlı değerlerde şarj ediliyor.

Kickstarter üzerinde yaptıkları testlerdeki iPhone 6S Plus şarj işlemlerinde, Hypercharge Hub kullanıldığında pilin dolum süresinin yarıya indiği görülüyor. iPad AIR 2’nin güçlü şarj aletine kıyaslandığında ise yine yüzde 25 daha hızlı dolum sağlandığı not edilmiş. Cihazın prize takılan fiş bölümü hareketli olduğundan istenilen şekilde getirilip dolum yapılabiliyor.

56 gram, 20 x 56 x 56 mm boyutlarındaki şarj aleti 100 Volt ile 250 Volt değerlere kadar uyumlu olduğundan dünya genelinde de kullanılabilir. Ürünün girişi NEMA 1-15P, yani Amerika standartlarında olduğundan Avrupa için bir dönüştürücü ile kullanılması gerekiyor. Ürünün üzerinde iki USB çıkışı bulunuyor ve ister Android cihazlar, ister iOS cihazları şarj edilebiliyor.

Hypercharge Hub için minimum 10 dolar bağış yapılabiliyor ve bu bağışla birlikte ürüne sahip olunabiliyor. Ürünün piyasaya çıktığında düşünülen normal satış fiyatı ise 15 dolar.

Hypercharge Hub Kickstarter sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir