Evlerimizin belki de en çok kullandığımız alanlarından biri de şüphesiz banyolardır. Özellikle bayanlar tarafından sürekli olarak temiz ve şık olması için özel çaba sarfedilmektedir. Durum böyle olunca gerek banyoda kullanılan duşakabin, klozet, lavabo, ayna ve banyo aksesuarı gibi ürünler için hangisi daha modern, hangisi daha kaliteli sorularını gidermek için araştırma yapılmaktadır. İşte bugünkü yazımda sizlere bu noktada yardımcı olacak bir siteden bahsetmeye çalışacağım.

Sitemizin ismi Enfesdekor.com. Adından da anlaşılacağı üzere site dekorasyon ile ilgili ziyaretçilere fikir verme amaçlı paylaşımlar yapmakta. Tabiki konumuz her ne kadar banyolar olsa da site içerisinde mutfaklardan, yatak odalarına, koltuk takımlarından, bahçe dekorasyonlarına kadar hemen hemen dekorasyon ile ilgili her türlü içerik mevcut.

enfes-dekor-1

Eğer banyolar ile ilgili fikir almak, model araştırması yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye girip menüde yer alan banyo kategorisine tıklamak olacaktır. Bu kategori içerisinde lüks banyolardan, duş perdelerine, duşakabinlerden, lavabo modellerine kadar banyo ile ilgili ne ararsanız bulabilirsiniz. Seçtiğiniz paylaşımın içerisinde sizlere fikir vermesi açısından ufak bir bilgi veriliyor. Hemen altında ise modelle ilgili olarak 15-20 adet görselden oluşan bir galeri karşınıza çıkıyor. Herhangi bir resime tıklayarak modelin daha büyük halini görmeniz mümkün. Ayrıca modelle ilgili olarak kafanıza takılan bir soru olduğunda resimin altında yer alan yorum bölümünden site yetkililerine ulaşabilmeniz mümkün.

Deneme amaçlı olarak kendilerine bir soru yönelttiğimde çok kısa süre içerisinde bana geri dönüş sağladılar. Son olarak sitenin sadece bilgi paylaşımı amacını güttüğünü herhangi bir satış faaliyetinin bulunmadığını not düşmekte fayda var. Siz de en son çıkan banyo modellerini hemen incelemek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.