Sigara dumanı ve kokusu birçok kişinin rahatsız olmasına sebep olan ve kapalı alanlarda yasaklandığından beri kullanıcıların en çok zorlandığı konulardan bir tanesidir.

Elektronik sigaralar ile birlikte günlük hayatınızda sigara içilmeyen yerlere rahatlıkla girebilir ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden sigaranızı içebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ürün adresi için siteyi ziyaret ederek likit aromaları ile elektronik sigara alabilirsiniz.

Likitler

Birbirinden farklı aromatik tatlar ile birlikte elde edeceğiniz tam doyum elektronik sigara kullanımını sizin için en üst seviyeye çıkarır. Site içerisinde farklı aromalar ile satışı yapılan elektronik sigara likit ürünler ile bol buhar ve dolgun tat alımı, çocuk korumasının sağlanması için kilitli kapak, karbon monoksit ve zifirden uzak bir üretim, pratik dolum yapılabilmesi için damlatma ucuna sahip olabilirsiniz.

Modeller

Elektronik sigara modelleri farklı fiyatlar ve farklı özellikler ile birlikte site içerisinde satışa çıkarılmıştır. Toplamda 29 adet farklı model üzerinden satışı yapılan elektronik sigara modelleri Aspire, Eleaf, Joyetech, Smok, Vaporesso gibi markaların üretmiş olduğu ürünler olarak sitede yerini alır. Ürünlerin farklı kullanım özellikleri ve üretim sırasında kullanılan farklı materyalleri bulunmakta ve satış fiyatı bu etmenlere göre belirlenmektedir.

Aksesuarlar

Elektronik sigara tüketimi konusunda yapılacak olan satın alım esnasında bir çok farklı aksesuar da alınabilir. Site içerisinde elektronik sigara tüketimi konusunda yardımcı olacak olan aksesuar ürünler arasında; araç adaptörü, taşıma çantası, cotton bacon, ince damlalı cam şişe, şarj aleti, organik muji pamuk, vape band ve likit şişesi gibi ürünler bulunur. Elektronik sigara için gerekli olan bütün malzemelere site adresi üzerinden erişim sağlayabilir, hızlı kargo seçeneği ile satın aldığınız ürünü kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.