Electrolux Teknik Servis

Çamaşır makineleriniz, buzdolaplarınız uzun süre kullanabileceğiniz beyaz eşya grupları arasında yer almaktadır.

Özellikle buzdolapları, günlük hayatımzıda asla azımsanmayacak bir yer tutan bozulmalarının pek çok unsuru etkileyebileceğini söyleyebileceğimiz ürünlerdir. Bu ürünlerin bozulması pek çok şeyin aksamasına neden olabileceği gibi en kısa sürede onarım yapmaya da ihtiyacınız bulunmaktadır. Electrolux servis, markaya ait çamaşır makinesi ve buzdolaplarının hızlı şekilde onarılması konusunda nitelikli ekibi ile evlerinize servis hizmeti sunacak olan firmalar arasındadır. Bu firma piyasada oldukça güvenilir ve sevilen bir firmadır. İnternet sitesinden de detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz firma çağrı merkezine sahiptir. Buradan da destek alabilirsiniz.

Nereye Servis Hizmeti Sunuyor?

Electrolux Teknik Servis, şimdilik sadece İstanbul’da aktif olarak faaliyet gösteren firmalar arasında yer alıyor. Ancak kısa zaman içerisinde de çevre illere yayılması ve buralarda da servis hizmeti sunulması amaçlanıyor. Firma, 1 yıllık işçilik ve parça garantisi sunarak müşterilerini bünyesinde tutmayı amaçlıyor. Bunu büyük ölçüde başardığını da söylemek mümkündür.

Siz de Electrolux servis hizmeti almak isterseniz, bizim firmamız size destek olabilecek kurumlar arasında yer almaktadır. Çünkü elinden geleni fazlası ile yapan bir firma olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Firmayı arayarak uygun bir zamanda onarım yapması için randevu talep etmek için yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Electrolux servis son zamanlarda oldukça ön planda yer alan servisler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.