EaseUS MobiSaver for Android Veri Kurtarma Programı

Android kullanıcıları olarak bu platformu çok seviyoruz işletim sistemi bizim için vazgeçilmez, aynı şekilde telefonlarımız da. Ancak yaşadığımız bazı olumsuzluklarda verilerimiz kaybolabiliyor. Virüsler, root ve telefonumuzun açılışında yaşanan problemlerden dolayı aylarca biriktirdiğimiz güzel anılarımız fotoğraflarımız ve videolarımızı kaybetmek zorunda kalabiliyoruz.

Benim başıma yakın zamanda bu durum geldiği için sizlerle paylaşmak istedim. PC üzerinden Android cihazlarımızdaki verileri kurtarmaya yarayan bir program keşfettim EaseUS firması tarafından geliştirilmiş. EaseUS MobiSaver for Android isminde program PC ye kuruluyor başlıca özelliklerini ve resimli anlatımı aşağıda sizlerle paylaşmaya çalıştım.

Genel Özellikler ve Gereksinimler

  • Fotoğraf, video, rehber, mesajlar ve müzik dosyalarını kurtarabilirsiniz.
  • SD kart sorunları, virus bulaşması, root hatası ve yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebilir.
  • 000’den fazla Android telefon ve tableti destekliyor.
  • Samsung, Sony, LG, Google, ZTE, Huawei, HTC ve Motorola markalarına ait telefonlar için geçerlidir.
  • Hem SD kart hemde telefonun kendi hafızasındaki verileri kurtarabiliyor.
  • Veri tarama işlemi sonrası kurtarılabilen dosyalar ön izlemede görülebiliyor. Böylece sadece istediğiniz dosyaları kurtarabiliyorsunuz.
  • Rehber bilgilerinizi kurtardığınızda istediğiniz formatta dışarıya aktarabiliyorsunuz CSV, VCF vb.

Program Nasıl Kullanılır – Resimli Anlatım

Öncelikle programı bu adresten bilgisayar indirmeniz gerekiyor: https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html

İndirdikten sonra hemen bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın. Çalıştırdıktan sonar aynı zamanda Android telefonunuzu bilgisayara USB portundan bağlayın. START tuşuna basın.

İşleme başladıktan sonra telefonunuzda developer ayarlarına girip developer modda erişim yetkisi vermeniz gerekiyor. Yetkiyi verdikten sonra program telefonunuzu taramaya başlıyor. Tarama telefonunuzun yani taradığınız cihazın hafıza büyüklüğüne göre zamanı değişebilmekte.

Tarama sonrası kurtarılabilecek dosyalar ekranda listelenir. Liste ekranında kurtarmak istediğiniz dosyaları işaretleyerek bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

EaseUS 14. Yılına Özel iPhone 8 Kazandırıyor

Ayrıca program size iPhone 8 kazanma şansı da sağlıyor. 23 Ağustos 2018 tarihine kadar video çekip aşağıdaki adresten katılım sağlamanız durumunda ödülü kazanma şansı da yakalıyorsunuz. Kampanya süresince toplanan para yoksul çocukların eğitimi için EaseUS tarafından bağışlanacak.

Siz de yoksul çocukların eğitimi için destek olabilirsiniz, aynı zamanda %50’ye varan indirimle programları satın alabilirsiniz.

Yarışmaya Katıl: https://www.easeus.com/campaign/anniversary-2018.php

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.