İnternet ortamında sanal ya da gerçek ürünleri para karşılığında kısa sürede satılması ve müşterilere kısa sürede ulaşılma imkanı. E ticaret ile ticareti elektronik ortamda yaşayacaksınız. İnternet ortamında mal ya da hizmet alabilme imkanı. Evinizin ortamında rahat şekilde alışveriş keyfi.

e-ticaret

E ticaret ve Firma İçin Faydaları

Müşterilere kısa sürede ulaşıldığı için hangi ürünü takip ettikleri e ticaret ile kısa sürede bilinir. Müşteri desteği ile kısa sürede her ürün hakkında bilgi sahibi olma imkanı. 24 saat firmanın açık bir şubesi olur. Tasarruf ve zaman her zaman firmaların lehinedir. Stok durumları daha hızlı şekilde takip edilir. Ofise gerek duyulmadan müşterilere ulaşma imkanı.

E Ticaret ve Önemi

İnternet ortamında büyük bir reklam ağına sahip olma imkanı. Müşteri ise kısa sürede istediği ürüne ulaşır. Ürünlerin fiyatını kısa sürede araştırır ve kendi için en uygununu bulur. İhtiyacına uygun ürün bulabilme imkanı. Ürünlerin yorumları incelenerek o ürün hakkında daha iyi fikir sahibi olma olanağı.

Maliyeti düşük ürünler kısa sürede internet ortamı ile müşteriye ulaşır. Stokta ürün yoksa bile kısa sürede tedarik olayı. http://www.ticimax.com sadece kendi ülkenizde değil tüm dünyada istediğiniz ürünü pazarlayabilme imkanı. Modern yöntemlerle her zaman ticaretin keyfini yaşayabilir ve kısa sürede ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Ürün tanıtımı daha hızlı ve müşteriye kısa sürede ulaşma imkanı.