Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Her bilgisayarda çalışabilen düşük sistem gereksinimli güncel oyunları sizler için derledik.

Düşük Sistem Gereksinimli Güncel Oyunlar

Oyun dünyasında birçok farklı oyun var. Bazı oyunlar yüksek sistem gereksinimi isterken bazıları da hemen her bilgisayarda oynanabiliyor. Bu gibi oyunlar genelde oyuncuları mutlu ediyor ve zamanın hızlıca akıp gitmesini sağlıyor. Bu yazımızda sizler için 5 tane güncel ve düşük sistem gereksinimli oyunları sizler için listeledik.

1. Oyun: Valorant

Valorant oyunu 2020’de piyasaya çıkmasına rağmen 2 yılda büyük bir başarıya ulaşmatı. Milyonlarca oyuncanun severek oynadığı çevrimiçi savaş oyunu her ne kadar biraz daha fazla sistem gereksinimi istese de düşük sistem gereksinimli oyunlar arasında bulunuyor. Arkadaşlarınızla veya tek başınızda oyunda uzun süre eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün.

2. Oyun: League of Legends

League of Legends (LoL) oyunu da düşük sistem gereksinimli oyunlar arasında yerini alıyor. Arkadaşlarınızla birlikte ya da tek başınıza oynayabileceğiniz çevrimiçi savaş arenası oyunu, her ne kadar yüksek grafiklere sahip değilse de birçok oyuncu tarafından seviliyor ve uzun saatler boyunca oynanmaya devam ediyor.

3. Oyun: Among Us

Among Us 2018’de çıktığında çok fazla oyuncusu yoktu. Ancak pandeminin hayatımıza girmesinden sonra dünya genelinde bir anda popüler olan oyun bir dönem herkesin gözde oyunuydu. Şu anda hala birçok oyuncusu olan oyun oyun severlere heyecanlı saatler yaşatıyor.

Among Us oyununda bir uzay gemisinde yer alıyorsunuz ve oyuncular arasında bazı görevleri tamamlarken katili seçmeye çalışıyorsunuz. Sunduğu düşük grafiklerine rağmen eğlenceli bir oyun olan Among Us düşük sistem gereksinimli oyunlardan ön sıralarda konumlanıyor.

4. Oyun: Minecraft

Minecraft dünyadaki en sevilen oyunlardan. İlk tanıtıldığı yıldan itibaren milyonlarca kişinin oynadığı oyun düşük grafik kalitesine rağmen oyunculara heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Her ne kadar son versiyonları yüksek sistem gereksinimlerine sahip olsa da eski versiyonları ile düşük sistem gereksinimli bilgisayarlarda oynanabilecek oyunlar arasına giriyor.

5. Oyun: Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) oyuncularına keyifli bir tır sürme deneyimi yaşatıyor. Gerçekçi tasarımları ve zengin yol haritası ile birçok oyun severin oynadığı oyun hemen her bilgisayarda oynanabiliyor ve düşük sistem gereksinimli oyunlar arasında konumlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir