Evinizle ilgili ufak tefek değişiklikler yapmak istediğinizde ya da evinize yepyeni bir görünüm kazandırmak istediğinizde sizi geniş ürü yelpazesiyle selamlayan Evidea’ya göz atmayı unutmayın. Günün yorgunluğunu ve stresini evinizde koltuğunuzda uzanarak atmanız için, sizi tek tek mağazaları dolaşmaktan kurtaran Evidea, yaşam alanınızı güzelleştirecek bütün ürünleri sadece tek bir tıkla kapınıza getiriyor. Ev dekorasyonundan mobilyaya, yapı market ve bahçeden aydınlatmaya, elektrikli ev aletlerinden ev tekstiline, mutfaktan banyoya kadar aradığınız her şey Evidea’da sizleri bekliyor.

dusakabin

Yorgun geçen bir günün ardından evinize adımınızı atar atmaz hayallerinizi süsleyen ilk şey sıcacık bir duş almaktır. Keyifli bir duşun olmazsa olmazı ise sağlam ve kaliteli bir duşakabinden başka bir şey değildir. Siz huzur içinde duş aldığınız sırada, banyonuzun ıslanmasını önleyen ve bu sayede temiz bir banyoya sahip olmanızı sağlayan duşakabin modelleri Evidea güvencesiyle sizlere sunuluyor. Banyonuzun büyüklüğüne ve kullanım alanınıza göre 90×90, 100×100, 130x80x56, 120×120, 100x100x195 gibi birçok farklı ölçülerde oval, dikdörtgen ya da kare duşakabin çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

En kaliteli duşakabin markaları tarafından üretilmiş olan kaliteli ve ucuz duşakabin modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.  Duşakabin seçimi yaparken, ne tarz bir cam istediğinize karar vermelisiniz. Şeffaf camlı, buzlu camlı, temper camlı, desenli camlı, çizgili camlı duşakabin modellerini seçebileceğiniz gibi iki duvar arası bir açılır kapılı, ray teker sistemli, köşeli iki sabit iki kayar kapılı, özel dizaynlı duşakabin modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

En iyi markaların duşakabinlerine inanılmaz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ile yüzünüzü güldüren duşakabinler fiyatlarıyla da cebinizi güldürüyor. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız duşakabin fiyatları  kaçınılmaz ödeme avantajları ile sizlere sunuluyor. Evidea’nın en ucuz fiyat garantisi ile sizlere sunduğu duşakabin çeşitlerinden sizin için en uygun olan modele sahip olmak istiyorsanız yapacağınız tek şey ürünü sepetinize eklemek.