Dünyanın İlk Kulaklıklı Maskesi Tanıtıldı

MaskFone Kulaklıklı Maske

Dünyanın ilk kulaklıklı maskesini MaskFone firması tanıttı.

Dünyanın İlk Kablosuz Kulaklıklı Maskesi

Tanıtılan yeni kulaklıklı maskede patojenlerden ve alerjenlerden koruma özelliği de bulunuyor. Bu maske tahriş etmiyor ve fiziksel bir müdahale olmadan akıllı telefon ile müzik dinlemeye ve konuşma yapmaya imkan sunuyor.

Maskeyi kullananların yabancı cisimleri solumasına karşı korunmasına da yardımcı olduğu açıklandı. Bu maske patojenlerden ve alerjenlerden de korumaktadır. Maske havadaki olası koronavirüs (COVID-19) patojenlerine karşı bulaşma konusunda optimum koruma sağlıyor.

Yeni maske, maskeli takılıyken akıllı telefon kullanmanın sorununu da bir nebze de olsa çözmektedir. Maskenin üreticileri kablosuz veya kablolu kulaklıklardan daha iyi çalıştıklarını belirtiyor. Bunun nedeni ise sesi net bir şekilde karşı tarafa iletebilir maske taktığını bile hissetmemesi.

Maskenin üreticileri: “Yerleşik kulaklıklı maske; korumayı, rahatlığı ve teknolojiyi şık ve yüksek kaliteli tek bir üründe birleştiriyor. Bir yüz maskesi görevi görmekte ve gerekli korumayı sağlar.” diyerek cümlelerini tamamladılar.

Maske Takmak Her Zamankinden Daha Önemli

Firma ayrıca COVID-19 nedeniyle maske takmayı her zamankinden daha önemli hale getirdiğine dikkat çekti. Patojenler uzun süre havada kalabileceğinden maskenin her zaman takılabilmesi çok önemli. Bu maske ile aramayı cevaplamak veya müzik dinlemeye başlamak için maskenin çıkarılması gereken durumlardan kurtulacağını ön görüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir