okey oyna

Dünyanın En İnce LED TV’si: Xiaomi Mi LED TV 4

Xiaomi düzenlediği etkinlikte dünyanın en ince LED TV‘si Mi LED TV 4‘ü tanıttı. TV’nin tüm detayları ve satış fiyatı haberimizde.

Xiaomi Mi LED TV 4 Teknik Özellikleri

Dünyanın en ince LED televizyonu ünvanına sahip olan Xiaomi Mi LED TV 4, 4.9 mm kalınlığında. 55 inç büyüklüğünde HDR destekli bir panele sahip olan TV, 4K çözünürlük sunuyor. 60 Hz yenileme hızına sahip TV 178 derece görüş açısı sunarken 8 ms’lik bir tepkime süresine sahip.

Patch Wall isimli yapay zeka yazılımı ile izlenen içerikleri analiz ederek kişisel öneriler sunan cihaz Android işletim sistemine sahip. Akıllı TV yeteneklerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan gücü 1.8 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Amlogic Cortex-A53 işlemciden alıyor.

Mali-T830 grafik birimine sahip olan bu işlemciye 2 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor. TV’de yer alan 8W gücündeki 2 hoparlör ile Dolby + DTS sinema ses kalitesi sunuluyor.

TV’de Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz bağlantılarının yanı sıra 3 adet HDMI, 2 adet USB ve 1 adet ethernet portu mevcut.

Xiaomi Mi LED TV 4 Fiyatı

Televizyon‘un satış fiyatı 623 dolar.

 337 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir