Düğün gününde organizasyon içinde yer alan detaylar ile uğraşırken birkaç nokta atlanabiliyor. Bu noktaların başında ise çiçekler gelir. Çiçekçiler düğün organizasyonunda araba süslemesinden düğün salonu mekânının süslemesine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çiçek cinsleri size hizmet vermesinin yanı sıra mutlaka öncesinde bir rezervasyon almanız gerekir.

cicek

Çiçek Seçimi Nasıl Yapılır?

Çiçekçiler alınan rezervasyon sonrasında o gün için arzu ettiğiniz çiçek cinsi ile araç süslemenizi yapmanın yanı sıra gelin çiçeği ve düğün salonu için ihtiyaç duyacağınız çiçekleri de temin ederler. Düğün temanıza uygun olarak seçeceğiniz çiçekler adetleri ve yanında kullanılacak olan kurdeleler, tüller ve ekstra eklenen bitkiler ile muhteşem bir görüntü yaratacaktır.

Kır düğünlerinde özellikle tercih edilmesinin yanı sıra salon düğünlerinde de kır düğünü havasını yaratmak ve atmosferi muhteşem çiçek kokuları ile donatmak için muhteşem bir yöntemdir. Güller, papatyalar ve daha birçok farklı çiçek ile süsleyebileceğiniz gelin arabanızı düğün mevsimine özel olan çiçek seçenekleri ile de donatabilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze göre şekillenecek olan bu organizasyonda bu seçimi yaparken de özel bir ilgi göstermeniz önemli olup, çiçeklerinde tüm düğün zamanı boyunca dayanıklı kalmaları da dikkat edilmesi gereken bir başka önemli noktadır. Ayrıca çiçek seçimi ve düğün teması uyum içinde olması gerekir.

Çiçekçiler ve çiçek seçimleri ile ilgili daha detaylı bilgilere http://dugunmevsimi.com/dugun-cicekcileri adresinden ulaşabilirsiniz.