Dost İndir ile Programını İndir

2008 yılı itibari ile sizlere internet ortamından program tanıtım ve indirme hizmetleri sunmaktayız. Her geçen gün teknolojinin ilerlemesi ve paralelinde dinamik ekibimizin bu gelişmeleri en kısa süre içerisinde yakalayarak, çok hızlı bir şekilde sistemimizin yapısına dahil ederek siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Sizler de aramakta olduğunuz bir programa dostindir.com adresimizden kolayca erişebilirsiniz. Duyduğunuz bir programın ne için kullanıldığından veya nasıl kullanılması gerektiğinden emin değil misiniz? Herhangi bir program konusunda bilgiye mi ihtiyacınız var? Resmi internet sitemiz dostindir.com ile tüm programları açıklamaları ve kullanım şekilleri ile birlikte bulabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz her programa ait sürüm bilgileri, kapladığı boyut alanları, programın lisans özellikleri, uyumlu olduğu işletim sistemlerinin isimleri, üretici detayları ve ayrıca editörlerimizin incelemesi sonucunda programın kalitesi oranında sahip olduğu yıldızlama değerleri tek tek sizlerin incelemesine ve değerlendirmesine sunulmaktadır.

En İyi Slayt Yapma Programı

Günümüzde slaytlar oldukça popüler hale geldi. İnsanlar sayfaları okumak, resimleri tek tek gezmek veya müzikleri arşivden tek tek çıkarmak ile uğraşmak istemiyorlar. Onun yerine hepsinin en uygun şekilde derlenmesi sonucu ortaya çıkarılmış olan slaytlar takip edilmektedir. Birçok amaca hizmet eden slaytların en iyi ve en kolay yol ile edilmesi birçok kişinin arzusudur. Bizlere ulaştırmış olduğunuz yoğun istek üzerine, sitemiz dostindir.com aracılığı ile, günümüzde en çok tercih edilen ve kullanırken en çok keyif alacağınız en iyi slayt yapma programını sizler ile paylaşıyoruz. Çok kolay olan işlem menüsü sayesinde en profesyonel slaytları sizler de sadece dakikalar içerisinde oluşturabileceksiniz. Her programın tüm alternatiflerini ve en iyilerini sitemizden bulabilir ve ücretsiz olarak indirme ayrıcalığından sizler de faydalanabilirsiniz.

Slayt Programı İndir

Teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar tam gaz sürmektedir. Bizler de dostindir.com ekibi olarak teknolojinin hızını sizlere ulaştırmak ile yükümlüyüz. Hem fotoğraflarınızı hem de ses dosyalarınızı kullanarak tam da istediğiniz gibi slaytları tek bir program ile elde edebiliyorsunuz. Son günlerde isminden oldukça fazla söz ettirmeye başlayan slayt programı hakkında okuyacaklarınız ve öğrenecekleriniz karşısında eminiz sizler de şaşıracaksınız. SlideshowCreator isimli slayt programının kullanımı ile birlikte artık fotoğraflarınızdan video yapabileceksiniz. İşte bu muhteşem programa erişmek için slayt programı linkimizi tıklamanız yeterli. Sadece 8,7 Mb gibi az bir alana sığabilen bu program ile yapacaklarınız tamamen sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Hayal gücünüz ne kadar genişse yapabilecekleriniz de o kadar geniş yelpazeye yayılacak.

Çok fazla artı özelliğe sahip olan Slideshowcreator sitemiz ayrıcalığı ile ücretsiz olarak siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Hemen hemen tüm fotoğraf biçimlerini destekleyen program ile birlikte herkes istediği müzikli slayt sunumunu gerçekleştirip sunabilsin diye sizlere ücretsiz olarak sitemiz ayrıcalığı ile sunulmaktadır.