okey oyna

Dokuma Kolon

Firmamız tekstil sektöründe kullanılan çeşitli malzemelerin üretimini gerçekleştirmektedir. Kaliteli malzeme ve işçilik anlayışı ile üretilen bu ürünler sayesinde çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren firmamız birçok tekstil alanı tarafından tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen ve çok fazla talep edilen ürünlerden birisi de dokuma kolon çeşitleridir. Bu ürünlerin kullanımı çok yaygın olduğundan firmamız da üretimde çeşitliliğe geniş yer vermektedir. Dokuma kolon konusunda standartlarımız son derece yüksektir. Bu nedenle de firmamız hemen her ürünü büyük bir kalitede üretmektedir. Dokuma kolon ürün çeşitleri arasından gereksinimlere uygun olan seçenekler değerlendirilebilmektedir. Bu ürünler de diğer üretimini yaptığımız tekstil malzemeleri gibi müşteri gereksinimleri doğrultusunda özel tasarım olarak üretilmektedir.

Dokuma Kolon Ürünlerinde Kullanılan Hammaddeler

Dar dokuma kolon ürünleri üretilirken kullandığımız hammaddeler çeşitlilik gösteriyor. Bu malzemelerin kalitesi olması ortaya çıkacak ürünün kalitesini de yakından ilgilendirmektedir. Dar dokuma kolonların üretiminde en çok kullandığımız hammaddeler genelde naylon ve pamuk iplikleridir. Ancak bunların yanında poliproplen ve polyester de çok fazla kullanılmaktadır. Bu hammaddeler ne tür bir dokuma kolon ortaya çıkarılacak ise o doğrultuda seçilerek kullanılmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda yaptığımız üretimlerde her zaman profesyonel işler ortaya çıkaran bir firmayız. Dar dokuma kolon çeşitlerini 1 cm enden başlayarak 16 cm ene kadar üretebiliyoruz. Bu da bizlere gelen isteklere göre değişim göstermektedir.

Dar Dokuma Kolon Ürün Grupları Nelerdir?

Firmamız tarafından farklı renklerde ve desenlerde üretilebilen dar dokuma kolon çeşitlerinde farklı tercihler yapılabiliyor. Çok tercih edilen ürünler arasında şu çeşitler bulunuyor:

  • Askeri kolonlar
  • Panjur şeridi
  • Çanta kolonları
  • Saraciye dokuma kolon çeşidi
  • Ayakkabı kolonları

Bu kolonlara ek olarak sayılabilecekler ise fiskeli dokuma kolonlar, polip dokuma kolon çeşitleri, polyester dokuma kolonlar ve teknik kolon çeşitleridir. Bu ürünler kullanılacakları sektöre ve alana göre farklılık gösteriyor. Çok kaliteli olması ürünlerin uzun yıllar kullanılmasına olanak tanımaktadır.  Üretim standartlarımız son derece yüksektir ve seri şekilde üretim gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle de bizlerden talep edilen tüm ürünler en kısa süre içerisinde müşterimize teslim ediliyor.

Dar Dokuma Kolon Renk Seçenekleri

Dar dokuma kolon seçeneklerinde ebat farklılıkları yanında renk konusunda da farklılıklar mevcuttur. Standart ve çok tercih edilen klasik siya ve beyaz renkler dışında daha değişik renklerde de üretim gerçekleştirilebilmektedir. Dar dokuma kolonlarda desen olarak da geniş bir skala sunuyoruz. Bu ürünlerin kullanımı için firmamız mutlaka özel üretimler gerçekleştirmektedir. Bizlere gelen istekler doğrultusunda hem ebat hem de renk olarak farklı renk seçeneklerinden yararlanma olanağınız mevcuttur. Üretimden önce istenildiği takdirde müşterilerimize numune ürün sunumu da yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü dokuma kolon ihtiyaçlarınızda firmamızdan desek alabilir ya da https://ledtexwebbing.com/tr/ üzerinden hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Okey Oyna
 366 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir