okey oyna

Dişlerime Tel Taktırdım (Ortodonti yaptırdım)

Yaklaşık 3 ay önce dişlerimden menmun değildim bu nedenle diş estetiği ve ortodonti için Google amcadan bazı klinikleri buldum tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle ben Beşiktaş ve şişli bölgelerini arama yaptım bu bölgelerde çok fazla klinik var şimdi hepsinede gidemem gözüme kestirdiklerime gittim…

DENT B&B

İlk gittiğim klinik Dent B&B kliniği oldu klink vital fulya binasında yer alıyor bina gayet teknolojik ve güzel kapıda vale var araba ile gelirseniz kendileri çekiyorlar yardımcı oluyorlar. Vale ücreti 20 tl standart. Burada ortodonti uzmanı Dr. Burak Büyüktürk ile tanıştım kendisi önceden Konyada muyane açmış ardından istanbul’u denemek için buraya temelli olarak taşınmış.

Bu klinikte ilk muyane ücretsiz yani randevü almak bedava. Eğer fiyatta anlaşırsanız önceden bir kapora alarak tedavilere başlanıyor.

MERKEZ ORTODONTİ

Diğer klinik olarak merkez ortodonti kliniğine gittim burada ilk muyane ücretli buranın konum dent bb ye göre biraz daha iyi. Ama sadece ortodonti yapııyor diğer implant ve protez gibi şeyler yapılmıyor. Bu nedenle eksi puan verdim…Çünki benim dişlerimde ortodontiden sonra implant ve protezde yapılması gerekebilir bunun için ayrıca yine diş kliniği aramak istemiyorum. Çünki yeni diş kliniği tekrar benden hoş geldin parası alabilir J .

DUA ORTODONTİ

Diğer durağımı ; Duo ortodonti oldu bu kliniğin yeride en iyisi bence çünkü Büyükdere caddesinde yer alıyor bu Büyükdere caddesi e5 yoluna paralel çok ama çok merkezi bir yerdir.

Bu klinikde de hoş geldin parası verdim… hepsinden fiyatlarını aldım.

Bana en iyi teklifi Dent b&b kliniği verdi hemde ödemelerde çok esnekler bir ay ver diğer ay geciktir problem yok dostummm dediler.

Şimdi ortodonti tedavimin 3.ayındayım dişlerimde bazen ağrı sızı oluyor ama bunlar çok doğalmış çünki dişleriniz bu yabancı cismi tanımıyor bu nedenle red ediyor ağrı sızı yapıyor ama bir süre sonra bu ağrı sızı geçti. Yemeklerde problem şöyle oluyor genelde sert ve tıkırtılı şeyler yiyemiyorsunuz mesela cips , kuruyemiş, mısır gevreği gibi şeyler yasak bunu göze alarak bu tedaviye girin arkadaşlar…

Sizde muayane olmak isterseniz aşağıya linklerini ve iletişim bilgilerini veriyorum.

Adres: Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Vital Fulya Plaza No: 23 / 17 Şişli

Tel: 0212 230 30 70

GSM: 0537 969 71 98

dentbb.com

Okey Oyna
 1.315 defa okundu

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir