okey oyna

Dell PCaaS17 Tanıtıldı

Dell PCaaS17

Dell yeni dizüstü bilgisayarı PCaaS17 modelini tanıttı.

Dell PCaaS17 Özellikleri

Uzaktan çalışan insanların en büyük ihtiyacı elbette kendilerine sunulan doğru çözümler. Bu çözümler uzaktan hem de ofis çalışanları için çok önemli. Dell Technologies firması düzenlediği online basın etkinliğinde her iki tip çalışan için de işlerin daha verimli devam ettirebilmesini sağlayacak çözümlerine ve iş bilgisayarlarıne resmiyet kazandırdı. Dell PCaaS17 teknik özellikleriyle hem büyük girişimlere hem küçük işletmelere hitap ediyor.

Intel ve Dell’in yaptıkları araştırmaya göre uzaktan çalışanların en önemli ihtiyaçları arasında şunlar yer alıyor:

Yüksek Hızlı Bağlantı: Kablosuz teknolojilerinin gelişmiş olduğu cihazlar tercih edilmektedir.

Gelişmiş Güvenlik: IT’nin üretkenliği engellemeyecek kadar kurallarını uygulayabildiği cihaz ve çözümler çalışan verimliliğini artırmaktadır.

Akıllı Toplantılar: Uzaktan çalışan ya da sahada görevli olanlar için iş bağlantısını kaybetmeyeceği teknolojiler talep ediliyor.

Hareket Kabiliyeti: Hafif, ince ve şarj süresi uzun olan dizüstü bilgisayarlar evden ya da dışarıda bir kafede çalışmayı kolaylaştırmaktadır.

Profesyoneller; Precision, Latitude ve OptiPlex cihazlarda bulunan yapay zekalı otomatikleştirilmiş optimizasyon teknolojisi Dell Optimizer ile daha akıllıca çalışabiliyor. Yerleşik yazılım, her bir kullanıcının nasıl çalıştığını öğrenir ve ellerindeki en önemli göreve odaklanabilmelerine yardımcı olmak için kullanıcıların davranışlarına adapte oluyor.

Unified Workspace ile IT profesyonelleri daha ilk günden çalışmaya hazır deneyimler elde edebilme esnekliğine kavuşuyor. Yeni Dell Workforce Persona QuickStart ile IT departmanları, uzaktan çalışanlardan içerik oluşturuculara ve mühendislere kadar çalışan ihtiyaçlarını, çalışma tarzını ve konumunu en iyi şekilde destekleyecek cihazları dağıtılmak üzere belirleyebilir.

Dell Technologies on Demand portföyünün bir parçası olan Dell PCaaS17 ile büyük girişimlerden küçük işletmelere kadar tüm firmalar, çalışma sermayesinin yönetimine yardımcı olması için Dell’in bilgisayarlarına, yazılımlarına ve desteğine uygun, tahmin edilebilir maliyetlerlerle erişebilir. Firmalar filolarını en yeni bilgisayarlarla 36 ayda bir tazeleyebilir ve BIOS düzeyindeki sessiz saldırılara karşı bile koruma sağlayan sektörün en güvenli ticari bilgisayarlarını kullandıklarını bilerek rahatça çalışabilirler.

Precision, Latitude ve OptiPlex portföylerinden oluşan yeni cihazlar, geri dönüştürülmüş malzemeleri, sürdürülebilir ambalajları, enerjiyi verimli kullanan tasarımları ve EPEAT Gold tescilleri ile Dell firmasının sürdürülebilirliğe bağlı kalma ilkesini ileri taşımaktadır.

Okey Oyna
 1.674 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir