Deliha Filmi filmiizle.biz de

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği ve başrol de Gupse Özay’ın yer aldığı komedi türündeki filmin yapımcılığını ise Hakan Algül üstleniyor. 14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren ve büyük bir izleyici kitlesi bulan Deliha full izle 107 dakika süren eğlenceli bir yapım ve kesinlikle izleyiciyi sıkmıyor. Senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı Deliha filmi konusu itibariyle biraz deli, matrak, temiz kalpli bir genç kadın olan Zeliha’nın aşkı bulmaya çalışırken başından geçen komik olayları konu ediniyor.

deliha

Filmde Zeliha’nın hikâyesi arkadaşlarıyla falcıya gitmesiyle başlıyor. cem yılmaz fundamentals full izle Yakışıklı mahalle delikanlısı Cemil ve erkek kardeşi Cemal o gün mahalleye bir fotoğrafçı dükkanı açıyor ve işler birden bire karışıyor. Zelihanın birden bu dükkana dalması ile son derece eğlenceli ve enerjik bir film ile seyirci karşısına çıkıyor. Deliha konusu itibari ile, saf, temiz kalpli bir o kadar da deli dolu olan Zeliha başrol de yer alıyor. Zeliha, arkadaşlarıyla gittiği falcı da hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen değişeceğini duyunca mutlu bir hale geliyor.

Oldukça yakışıklı olan Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri Deliha dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor. Mucize full izle Başrollerinde bir çok ünlü ismin yer aldığı Deliha filmi Gupse Özay’ın neşeli ve deli dolu karakter de olduğu Zeliha namı diğer Deliha olarak karşımıza çıkmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.