Uzun yıllardır yediden yetmişe pek çok kişinin severek oynadığı Counter Strike oyunu için üretilmiş bir yazılım olan CS Wall Hack sayesinde artık oyunda başarıya ulaşmak ve rakipleri öldürmek çok daha kolay bir hal almaktadır.

Counter Strike duvar hilesi olarak da bilinen bu hilenin sayesinde duvarın arkasında olan rakipleri dahi öldürmek mümkün olmaktadır.

CS Wall Hack Özellikleri

Counter Strike duvar hilesiile diğer rakip oyuncuların yerlerini tespit edebilme ve onları çok uzak mesafelerden vurabilme olanağı bulunur. CS Wall Hack bu oyun için hem sevilen hem de nefret edilen yazılımların arasında yer alır. Çünkü bu hile özellikle dürüst ve adil oyun oynamaktan keyif alan Counter Strike kullanıcıları için çoğu zaman can sıkıcı bir hale gelebilir.

CS Wall Hack Ne İşe Yarar?

Counter Strike’nin bu hilesi sayesinde bir duvarın arkasından geçen rakipler sanki arada duvar yokmuşçasına görülebilir ve oyuncunun bulunduğu mesafeden vurulabilir. CS Wall Hack Bu açıdan bir tür kolay yoldan kazanma yazılımı olarak da belirtilebilir.

CS Wall Hack Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı için öncelikle internetten indirilmesi gerekir. Sonrasında yüklenen zip içerisinden dosya çıkarılır. Dosyaya tıklandığında içinde CDHACK isimli bir dosya daha görülür ve bu dosyaya çift tıklanır. Bu sayede duvarın arkasını görme programı aktif hale getirilmiş olur. Daha sonra oyun içerisinde klavyede bulunan END tuşuna basılarak oyunun Wall Hack dosyasını görmesi sağlanır.