CS GO Minecraft Rust Server Kurma ve Kiralama Firması

Türkiye’nin en büyük CS GO Minecraft Rust Server Kurma Firması olan serverkurma.com sitesi hakkında sizlere biraz bilgi vereceğim. Daha önce online bir oyun serverların da oyun oynadıysanız server kurmak ve açma olaylarını duymuş olmalısınızdır. Peki server açmak istiyorsan bu tarz firmalar nasıl seçmeliyim ?

Günümüzde online oyun server açma işlemini yaptıran piyasada bir çok yabancı firma bulunmaktadır. Yabancı firmalar ile iletişim her zaman beklediğiniz gibi olmuyor bu yüzden türkiyede bu alanda bir eksiklik vardı. Artık bu sorun ortadan kalktı direk olarak serverkurma.com sitesinden aldığınız oyun sunucuları için anında teknik destek alabilirsiniz. Üstelik 7/24 mail desteği sayesinde her an kendilerine ulaşabilirsiniz.

Oyun serverları çok ciddi anlamda dikkat ve özen gerektiren sistemlerdir. Açtığınız serverların dikkatle yönetilmesi ve izlenmesi gerekir. Seçtiğiniz oyun server firması bu alanda iyi olmalı çünkü her an oluşabilecek bir sorunda anında müdahale edilmelidir. Günümüzde bu işi başarılı şekilde yapan firmalar gerçekten azdır. İşini iyi bilen ve gerektiğinde sorunu çözebilen bir firma arıyorsanız artık aramayı bırakabilir hemen sizlerde bu kaliteyi test edebilirsiniz. CS GO Minecraft Rust ARK Survival Hurtworld gibi bir çok oyunun serverını anında kurulum yaptırıp serverınız da oynamaya başlayabilirsiniz.

CS GO Server Kiralama

Eğer sizde kaliteli bir csgo deneyimi yaşayacağınız bir server istiyorsanız serverkurma.com tam size göre. Profesyonel Serverları ile 128 tickrate kalitesini yaşayabilirsiniz. Ayrıca Kolay admin oyun paneli sayesinde oyun içi yönetiminizde bir okadar kolay şekilde yapabilirsiniz. Hemen csgo server sahibi olmak için ziyaret et: cs go server kiralama

Minecraft Sunucu Kiralama

Minecraft sunucusu açmak istiyorsun ve hangi site güvenilir diye merak mı ediyorsun ? Türkiye’nin en büyük oyun server firması olan serverkurma.com ile hemen en uygun fiyatlara minecraft server sahibi olabilirsin. Hemen siteyi ziyaret edebilirsin :  minecraft sunucu kiralama

Neden ServerKurma.COM ?

Evet… Bir çok özelliği bir yana en önemli olanları sizlerle paylaşayım.

1- Tamamen Türklerin Çalıştığı Bir Oyun Firması

2- Sunucuların Lokasyonu Türkiye Bu sayede Server Pinleri 10-20 Arası Oluyor !

3- DDoS Koruması. Ever tam tamına 500gbits yurt dışı koruma sağlıyorlar.

4- Eklenti Desteği Sayesinde Anlamadığınız Noktada Uzman Ekip Sizlere Yardım Ediyor !

5- Ücretsiz TS3 Hizmeti. Eğer Profesyonel Server Alırsanız TS3 Hediye !

6- Eğer İstediğiniz oyun yoksa sunucu firması sizler için en kısa sürede ekleyecektir.

Oyun Server Kiralama Firması olan serverkurma.com u sizleri de bekleriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir