Ülkemizde ve dünyada birçok online oyun platformu bulunuyor. Bu online oyun siteleri üzerinde ise yüzlerce kategori binlerce oyun bulunmaktadır. Oyun sistemlerinin genelinde ana kategoriler olan spor, araba, savaş oyunları gibi kategorilerin yanı sıra ülkemize android cihazların gelmesi ve cinbo gibi oyuncini gibi çizgi film karakterlerin oyunlara girmesiyle birlikte farklılık göstermeye başladı.

Savaş oyunları arasında gerçekçi grafiklere sahip olmasıyla ve multiplayermodu ile birçok oyun tutkununun bu oyunla iç içe olduğunu söylemek yanlış olmaz. İçerik ve grafik özellikleri açısından wolteam üst düzey savaş oyunları ile yarışabiliyor. Kısa sürede dünyada milyonlarca kullanıcının oynadığı bir oyun haline gelmeyi başaran bu oyunda birçok karakter bulunuyor. Online oyun sitelerinde wolfteam oyna sloganıyla karşımıza çıkıyor.

Siz de uzun saçları ve alımlı tavırları ile ilgi uyandırmakta olan Barbie’den hoşlanıyor iseniz kız oyunları oynayabilirsiniz. Birçok farklı versiyonu bulunmakta olan oyunda yalnızca Barbie’nin giyeceği kıyafetleri seçmek ile kalmıyor, isterseniz sevgilisi ile uyumlu bir görünüşe sahip olması için isterseniz de yeni almış olduğu evi dekore etmek için ona yardım edebiliyorsunuz.