Clean Master İndir

Bilgisayar temizleme programları içerisinde özellikle son yıllarda popüler programlardan birisi olan bu yazılımın milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Bilgisayarına özen gösteren ve hızının her daim ilk günkü gibi kalmasını isteyen bilgisayar kullanıcılarının ilk tercihlerinden olan Clean Master hızı ve kalitesi ile kendini kanıtlamış bir programdır.

Clean Master Özellikleri

Bilgisayar temizleme programları arasında ufak boyutu ve hızlı işleyişi ile ön planda olan programın tamamen ücretsiz sürümü ile çok avantajlı olduğu söylenebilir. Kullanabilmek için ekstra bir bilgi gerekmeyecek kadar basit ara yüze sahip olan Clean Master, bu yönü ile de rakiplerinden ayrılmayı başarır.

Clean Master Ne İşe Yarar?

Programın en büyük özelliği; bilgisayara yerleşen ve bilgisayar kullanıcılarının çok daha düşük performans almalarına neden olan gereksiz her türlü dosyayı kolaylıkla ve hızlı bir şekilde silebilmesidir. Ufak boyutlu olması sayesinde eski bilgisayar sistemlerinde dahi çalıştırılabilen program bu açıdan da oldukça yararlıdır.

Clean Master Nasıl Kullanılır?

Programı kullanabilmek için internet üzerinden exe dosyasını indirdikten sonra kuruluma çift tıklanarak yükleme işlemi başlatılır. Ekrana gelen çalıştır butonuna basıldıktan sonra install seçeneği ile programın kurulum işlemlerine devam edilir. Oldukça ufak boyutlu olması ile hızlıca bilgisayara yüklenen program otomatik olarak kendiliğinden açılır. Sonrasında ise SCAN butonuna basılarak bilgisayarın genelinde bir arama yaptırılır. Bulunan sonuçlar üzerinden CLEAN butonu ile gerekli temizlik sağlanarak işlem tamamlanır.

clean master pc indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.