okey oyna

Clash Royale Oyunu Nasıl Oynanır?

Clash Royale

Mobil oyunlar son zamanları oldukça adından bahsettirmeye başladı. Gelişen teknoloji oyun dünyasında önemli yer kazandırdı. Dokunmatik telefonlar, diz üstü bilgisayar ve i-pad gibi işletim sistemli makineler farklı özellikte üretilmeye başladı. İşletim sistemi üst seviyede ve farklı özellikte ki cihazlar birçok yeniliği birlikte getiriyor.

İnsanlar genelde boş vakitlerini oyun oynayarak geçiriyor. İnsanın bedenini dinlendirerek rahatlamasına neden oluyor. Clash royale bir savaş oyunudur. Oyunu kazanmak için rakibinizden fazla taç kazanmanız gerekiyor. Clash royale oyununda amaç kule yıkmaktır. Her yıkılan kule için 1 taç kazanmış olursunuz. Clash Royale deste önerileri İnternet arama butonundan yazarak faydalanabilirsiniz.

Clash Royale Oyunu Nasıldır?

Oyun dünyasının vazgeçilmezi haline gelen clash royale oyunu başlangıç aşamasından yaklaşık olarak 6 binadan oynanıyor. Bu 6 binanın 3 tanesi size, diğer 3 tanesi ise rakibinizindir. Size ait olan binanın 2 tanesi Arena kulesi, diğer 1 tanesi, ise Kral Kulesi’dir.

Clash Royale efsanevi arena destesi hizmeti de alabilirsiniz. Bu ayrı bir avantaj sağlamış olur. Burada ki amaç içinde bulunduğunuz savaşların karşı rakibin kral kulesini yıkmak ve kendi kulenizin zara görmesini engellemektir. Karşı kuleye saldırmak için savaş desteği olarak isimlendirilen kart desteğinden yararlanabilirsiniz.

Neden Clash Royale Oyunu?

Bu tarz oyunlar strateji oyun niteliğini taşır. Uzmanlar bu tarz savaş oyunlarının strateji belirlemede oldukça fayda sağladığını belirtiyor. Özellikle clash royale oyununda amaç kendi kalenizi korumak ve karşı kaleyi yıkmaktır. Bunun için farklı şekilde düşünüp doğru hamlede bulunulması gerekir.

Bu oyunlar aynı zamanda uzun süre oynanabilmesi adına da tercih edilmektedir. Çoklu ve tekli oyunculu modlar sayesinde hem arkadaşlarınız ile hem de tanımadığınız global dünya içerisinde yer alan kişiler ile oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Bu oyun ücretsiz olarak oynanmaktadır. Fakat oyun içerisinden farklı ödüller için satın alma işlemleri yapılabilir.

Clash Royale kraliyet devi destesi alarak oyuna farklı bir renk katabilirsiniz. Boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenin yolu oyun oynayarak geçiyor.

 976 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir