20 megapiksel ön kamerası ile dikkat çeken Casper VIA P2 incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

Casper VIA P2, fiyat / performans modelleri arasına girmeye aday bir akıllı telefon.

Casper VIA P2 Teknik Özellikleri

Casper‘ın yeni akıllı telefonu VIA P2 ön kamerası ve yüksek pil kapasitesi ile dikkat çeken bir cihaz. MediaTek üretimi MT6753 işlemciden gücünü alan akıllı telefonda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. 5.3 inç boyutlu IPS ekran ise HD çözünürlük sunarak güç tüketimi konusunda avantaj sağlıyor.

Cihazın arka kısmında 13 megapiksel çözünürlüklü kamera bulunurken ön tarafında ise f/2.0 diyafram açıklığı sunan ve 20 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamera mevcut. Parmak izi okuyucu, LTE Cat4 desteği, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ve 4.000 mAh batarya gibi özellikler de akıllı telefonda yer alıyor.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan akıllı telefon 8 mm kalınlığa ve 163 gram ağırlığa sahip. Cihazın 4.000 mAh bataryası olduğu düşünülürse bu ölçüler kabul edilebilir düzeyde. 5.3 inç’lik ekranın alt tarafında kapasitif yapıda kontrol butonları bulunuyor. Ekranın üst kısmında ise led flaş ve 20 megapiksel çözünürlüklü kamera yer alıyor.

Cihazın arka tarafı plastik ve metal malzemenin kullanıldığı bir yapıda. Arka kısımda 13 megapiksellik kamera, çift tonlu led flaş ve parmak izi okuyucu bulunuyor.

Casper VIA P2 Fiyatı

Akıllı telefonun güncel satış fiyatı 1.299 TL