Casper Excalibur İncelemesi

Casper‘ın üst düzey oyuncu bilgisayarı olan Casper Excalibur incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve satış fiyatı incelememizde.

casper-excalibur

Casper Excalibur, özellikle kaliteli grafiklere sahip günümüz oyunlarını yüksek FPS değerlerinde oynamak isteyen oyunculara yönelik bir bilgisayar. Casper’ın üst düzey oyuncu bilgisayarı Excalibur’a yakından bakıyoruz.

17,3 inçlik Full HD çözünürlüğünde bir ekran kullanan Casper Excalibur, Intel‘in 6. nesil Skylake tabanlı i7 6700HQ isimli işlemcisinden gücünü alıyor.

Grafik işlemci olarak NVIDIA‘nın GeForce GTX 970M ekran kartını kullanan bilgisayar, 32 GB DDR4 RAM‘lerin yanında depolama birimi olarak 480 GB SSD disk ile birlikte 1 TB’lık mekanik bir hard disk kullanıyor.

Windows 10 Pro işletim sistemi ile birlikte gelen Casper Excalibur, tamamı fırçalanmış görünümlü metal bir kasaya sahip.

Özellikle Intel’ın son nesil Skylake tabanlı i7 6700HQ işlemcisi ve NIVIDA’nın GeForce GTX 970M ekran kartının bir araya gelmesiyle birlikte Casper Excalibur, kaliteli grafiklere sahip oyunlarda herhangi bir kasma ve ısınma sorunu yaşatmıyor.

Casper Excalibur Teknik Özellikleri ve Fiyatı

İşlemci: Intel Core i7 6700HQ
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970M
Ekran: 17,3 inç Full HD Ekran
RAM: 32 GB DDR4
Depolama: 480 GB SSD + 1 TB HDD
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro

Fiyat: 6.799 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.