Canon 1100D Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Canon fotoğraf makineleri amatör ve profesyonel olarak fotoğraf ile ilgilenen herkesin ilk tercih ettiği makineler arasında yer alıyor. Serilerindeki gelişmiş modellerden olan Canon 1100D ise yine her iki kesimin de kullanabileceği fotoğraf makineleri arasında yer alıyor. Kullanışı oldukça pratik olan bu makine çok sayıda otomatik filtre ile ön tanımlı bir şekilde kullanılabiliyor.

canon-1100d-fotograf-makinesi

Canon 1100D, klasikleşmiş Canon tasarımlarına sahip. Compact makinelerden DSLR’ye geçiş yapmak isteyenlere yönelik olarak tasarlanmış olan canon 1100d modelinde 12 megapiksellik CMOS sensörü, 100 ile 6400 arasında ISO değerleri bulunuyor.

9 ayrı oto fokuslayabilme özelliği bulunan cihazda aynı zamanda Digic 4 işlemci ve 63 zome ölçekleme sistemi de bulunuyor.

Uygun Fiyatlı Fotoğraf Makinesi Arayanlar

Fotoğraf makinesinin arka kısmında ise 2.7 inç büyüklüğünde bir LCD ekran bulunuyor. Lens üzerinden standart zoom değerleri ayarlanabiliyor. Filtre ve otomatik çekim modlarının sayısı ise pek çok kişiyi tatmin edebilecek kadar fazla. Ayrıca her türlü ışık durumuna göre ayri birer mod ve filtre de yer alıyor.

Eğer compact türü makineler ile fazla uğraşmak istemiyorsanız ve profesyonel makineler size kullanması zor geliyor ise uygun fiyatlı olarak satılmakta olan canon 1100d modellerine göz atabilirsiniz. DSLR makinelere aşırı para ödemek istemeyenler için ideal olan canon 1100d modeli aynı zamanda 720p video çekim moduna da sahip.

Yeni bir fotoğraf makinesi almak istiyorsanız http://www.bilio.com/fotograf-makinesi-c40/canon/eos-1100d-18-55mm-50mm-p125777011 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.