Çamaşır Makinesinde Garantili Parça Değişimi

Teknolojinin günlük yaşantı içerisinde kendisine aktif olarak yer edinmeye başlaması, 21.yüzyıl dünyasındaki akıllı beyaz eşya teknolojisinde yaşanan hızlı gelişimler neticesinde oluşmuştur.

Özellikle ev hanımlarının günlük ev işlerini daha hızlı ve daha kolay şekilde yapabilmeleri konusundaki en büyük yardımcıları konumunda yer alan yeni nesil akıllı beyaz eşya teknolojileri ile yaşam alanlarında teknolojik ürünler ve cihazlar daha yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Üstün performans ve verimlilikte ev işlerinin hem daha kolay hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olan beyaz eşya ürünleri arasında bulunan ve çamaşırları sadece dakikalar içerisinde elde yıkamaya göre daha kaliteli şekilde yıkayabilme fırsatı veren çamaşır makineleri de yoğun olarak kullanılıyor. Yeni nesil Arçelik çamaşır makineleri sayesinde çamaşırları daha kaliteli şekilde yıkamak ve daha uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirmek isteyenler için özel Soğanlık Arçelik Servisi kaliteli servis uygulamaları bulunuyor.

Bölgesel bazda Arçelik markalı çamaşır makinelerinde meydana gelen sorunlar ve arızalar için her zaman en yüksek kalite standartlarında servis uygulamalarını gerçekleştiren Çengelköy Arçelik Servisi merkezi aracılığı ile çamaşır makinelerindeki sorunun ölçüsü ne boyutta olursa olsun kısa sürede çözüme kavuşturulması ve çok daha uzun süreler kullanılabilirliğinin mümkün olması sağlanıyor. Yeni nesil Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan problemlere yönelik olarak her zaman en yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor olması sayesinde servis uygulamalarında her zaman kaliteli sonuçlar elde edebilme potansiyelinin yanı sıra her zaman kısa sürede çözüme ulaşabilme performansı ortaya koyabiliyor. Böylelikle çamaşır makinesinin arızalanmasıyla birlikte günlük yaşantı içerisinde yaşanan aksaklıkların ve gecikmelerin daha kısa süreli kalması sağlanabiliyor.

Üstün teknoloji içeren Arçelik markalı çamaşır makinelerindeki sorunun kaynağı olan arızalı parça ister mekanik isterse de elektriksel tabanlı olursa olsun fark etmeksizin daha kaliteli bir onarım çalışması için Yavuztürk Arçelik Servisi yetkili personelleri tarafından doğrudan yeni ve orijinal Arçelik yedek parçası ile değiştirilmektedir. Böylelikle hem verimlilik hem de dayanıklılık yönünden ciddi sıkıntıların yaşanmasının ve kısa süre içerisinde benzer arızaların aynı parçadaki dayanıksızlık dolayısı ile meydana gelmesinin önüne geçilerek, kaliteli olduğu kadar ekonomik şekilde onarımı sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.