Modern çağda buzdolabı teknolojisi, yaşam alanlarındaki en önemli teknolojik çözümlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Üstün teknolojilere sahip olan Arçelik buzdolapları ile birlikte artık besinleri çok daha uzun süreler, çok daha taze ve sağlıklı bir şekilde saklayabilmeniz mümkün oluyor. Ancak Arçelik markalı buzdolabı ürünlerinde her ne kadar üstün teknolojiler kullanılıyor olsa da zaman içerisinde gerekli olan bakım ve temizliğini gerçekleştirmezseniz çeşitli performans kayıpları ve arızalanmalar ile karşı karşıya kalmanız muhtemel hale gelir. Arçelik markalı buzdolabınızın üstün performansını uzun süreli olarak kullanmak istiyorsanız gerekli olan buzdolabı bakımı ve temizliği uygulamalarında da profesyonel uygulamalardan Sancaktepe Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayarak, yararlanabilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan ve doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetlerimiz ile buzdolabınızın bakım veya buzdolabı arıza onarımını son derece kaliteli standartlarda gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Türkiye’de Arçelik buzdolabı servis hizmetlerinde Arçelik’in en ileri teknolojik yeniliklerini yakından takip ederek, bu alanda bölgesinde profesyonel çözümler sunmakta olan firmamız tarafından Arçelik markalı buzdolabınızın var olan arızasının kısa süreler içerisinde onarımını sağlamaktayız. Üstün teknolojiye sahip olan Arçelik buzdolabında yaşayabileceğiniz herhangi bir arızalanma veya sorun durumunda doğrudan Soğanlık Arçelik Servisi çağrı merkezimizi 7 gün 24 saat arayarak, ihtiyaç duyduğunuz profesyonel servis hizmetini kaliteli standartlarda alabilirsiniz.

Her zaman maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı servis uygulamalarımız çerçevesinde, kaliteden ödün vermeden ekonomik ve hızlı servis çözümleri sunmaktayız. Böylelikle Arçelik buzdolabınızı daha uzun yıllar, ilk günkü verimliğinden yararlanabileceğiniz bir şekilde kullanabilmenizi sağlarken, bütçenize de ağır bir yük oluşturmamaktayız. Tabii ki bunu sağlarken de Arçelik buzdolabınızdaki gerekli olan parça değişimlerini sadece orijinal Arçelik yedek parçaları ile gerçekleştirmeyiz ki bu şekilde buzdolabınızın kısa süre içerisinde yan sanayi ürünü olan dayanıksız ve uygun olmayan yedek parçalar dolayısı ile kısa süre içerisinde arızalanma yaşamasının önüne geçebilmekteyiz.

Kurumsal ve profesyonel servis hizmetlerimize ilave olarak Arçelik buzdolabınıza ilişkin 1 yıllık garanti hizmeti de sunmaktayız ki böylelikle buzdolabınızdaki aynı veya benzer arızalanmaların size ek maliyetler teşkil etmesinin önüne geçebileceğimiz son derece müşteri odaklı bir hizmet anlayışına hakimiz.