Bütçenize En Uygun Düğün Paketi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Düğün Paketi

Evlilik, düğün demek, eğlence, bol kahkaha bol bol oyun oynamak ve koşturmaca demektir. Evlenenlere düğün nasıldı dediğimizde genelinin cevabı hiçbir şey hatırlamıyorum olacaktır. Bunun nedeni bir sürü işi çok kısıtlı bir süre içinde yetiştirmektir. Kiralık ve ya satılık ev alınması, tadilat yapılması, eşyaların seçilmesi, yerleştirilmesi, düğün yeriyle ilgili sorunların çözülmesi, ödemeler yapılması derken nasıl bir zaman geçirdiğinin farkına varmadıklarını anlıyorlar.

Göz korkutmadan söylemek lazım bunlar, tatlı telaşlar. Bu telaşınıza ortak olmak hem de yükünüzü hafifletmek adına düğün paketi ile en azından ev konusundaki telaşınızı hafifletmek için çabalıyoruz. Duvar ünitesi fiyatları ve tv üniteleri fiyatları için en uygun düğün paketlerini yazımızda inceleyebilirsiniz.

En ucuz düğün paketi nerede satılıyor?

Evlilik, düğün, ev tutma bunlar çiftlerin bellerini büken masraflardır. Bir de bunun içine mobilya takımları girdi mi çok büyük sorumluluklar yükleniyor. İşte bu anda Mesa Mobilya, Türkiye’nin en kapsamlı mobilya sitesi olmasının da avantajıyla her eve en kaliteli mobilyaları, en uygun fiyatlarla yerleştirmeyi planlamaktadır. Bu yüzden de düğün paketleri hazırlayarak, evlenecek olan tüm çiftlerin mutluluklarını paylaşıp, en uygun fiyatları vererek çifte düğün yaptırmak istemektedir.

Düğün paketleri içinde, yatak odası takımları, yemek odası takımları, oturma koltuk takımları, genç odası takımları gibi spesifik tasarımlara sahiptir. Bu paketlerden birini seçerek, evinizin tüm mobilya, eşya ve dekorlarına sahip olabilirsiniz.

Mesa Mobilya’nın düğün paketlerinde neler var?

Mesa Mobilya Türkiye’nin en kapsamlı mobilya sitesi olduğunu defalarca kanıtlamış ve çalışmalarını sürdürmüştür. Her bütçeye uygun seçenekleri alıcılarına sunmuş ve beklentiyi, çıtayı en üstte tutmayı başarmıştır. En lüks modellerden, en ekonomik modellerde dâhil aynı kaliteyi, aynı modern çizgiyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Sizler için her bütçeye uygun düğün paketi fiyatlarını ve modellerini inceledik.

Asus Düğün Paketi

Asus Düğün Paketi, Yatak – yemek – koltuk takımı 3’lü setten oluşmaktadır. Mobilya modeli konsepti;  Metal, Mat beyaz, Luxury’den oluşmaktadır.

Yatak odası takımı fiyat içinde olan modüller, Sürgülü gardrop, Şifonyer (puf hariç),2 adet komodin, Karyola set – bazasız, Tekil olarak satın alabilirsiniz, Sürgülü dolap – templerli cam kapaklı, Panjur model, led ışıklandırma, Metal sarı ayak, Mat beyaz renk, Dolap üzerinde sol kapakta CNC işlemeli – boyalı yüzey, Altın Metal ile zenginleştirilmiş ürün görselliği ve estetiği, Dolap sağ kapakta reflekte cam ve kapak açıldığında dolap içi led aydınlatma, Çift taraflı yavaş kapanabilen sürgülü kapı sistemi, Dolap içinde çocuk kilit kulplu 2 adet çekmece, Dolap içinde pantolon askı rayı, Dolap içinde koton doku görünümüne sahip iç yüzey dizaynı ve aynı iç yüzey renginden kaplamalı üst ray, Dolap kapak arkalarında kapağın atılmasını engelleyen gergi profili, Şifonyer ve komodinlerde CNC işlemeli boyalı, altın renkli metal kulplar, metal ayaklar, Şifonyer ve komodinlerde yavaş kapanabilen tandem çekmece rayları, Yatak başında kaliteli kumaş giydirilmiş karyola başlığı ve kasası gibi en ince ayrıntısı düşünülmüştür.

Asus Yemek Odası Takımı; Yemek odası takımı fiyat içinde olan modüller, Konsol ve ayna, Yemek masası, 6 adet sandalye, Tekil olarak satın alabilirsiniz. Duvar ünitesi -Vitrin ve sehpalar fiyata dahil değildir. Duvar ünitesi yerine daha küçük olan tv sehpasını satın alabilirsiniz. Metal sarı ayak, MDF üzerine mermer görünümlü masa üst tablası, Üründeki tüm modüllerde fırınlanmış metal ayaklar, Sandalyelerde kaliteli döşeme konfor için sünger destekler, Sandalyelerde fırınlanmış kayın ağacı iskelet ve altın metal ayaklar, Kaşıklıklarda kırılmaya dayanıklı “temperli” cam ve LED Işıklandırma sistemi, Konsolda CNC işlemeli ön yüzey, metal altın renkli kulplar, fırınlanmış metal altın ayaklar, Çekmecelerde konsol kapaklarında yavaş kapanabilen ray sistemi bulunuyor.

Asus Koltuk Takımı; 4+4+1 takım fiyatıdır, 2 adet üçlü koltuk1 adet tekli koltuk, Tekil olarak satın alabilirsiniz. Sehpalar fiyata dâhil değildir. Farklı renk seçenekleri, kapitone işçilik, temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaşı, HR 35 DNS konforunda oturum süngeri, koltuğun oturum ömrünü uzatan zikzak çelik yaylar, fırınlanmış %100 masif kayın ağacından yapılmış iskelet, fırınlanmış altın metal koltuk ayakları, altın metal aksesuarlar ile zenginleştirilmiş dayanıklılık sağlayan tasarım ile sizlere kendi sarayınızda yaşama imkânı yaratıyor.

Almina Düğün Paketi

Yüksek ayaklı, Çok raflı dolap içi, bazalı karyola, açılır masalı konseptleriyle en ekonomik düğün paketi fiyatlarından biridir. Mesa Mobilya’nın özgün tasarımları sayesinde, en uygun fiyata özgün tasarımlı, modern çizgide, trend mobilyalara sahip olacaksınız.

Almina Düğün Paketi, 3’lü düğün paketi, Paket içerisinde yatak – yemek – koltuk bulunmaktadır.Takım içerikleri ve özellikleri şunlardır;

Almina Bazalı Yatak Odası Takımı, Gardırop, bazalı karyola, Şifonyer, 2 adet komidin, Tam takım olarak satılmaktadır, tekil satışı yoktur. Yüksek ayaklı, Çok raflı dolap içi, Bazalı karyola, Aynalı çekmeceler, Antrasit renk, Modern tasarımdan hazırlanmıştır.

Almina Yemek Odası Takımı, Takım içindeki modüller, Konsol, Yemek masası, 6 adet sandalye, Modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz. Tv ünitesi fiyata dahil değildir. Yüksek ayaklı, Aynalı kapaklar, Çift konsol aynası, Açılır masalı, Antrasit renk, Modern tasarım, Diamora Koltuk Takımı, Takım 3+3+1 seçeneklidir. 2 adet üçlü koltuk, 1 adet berjer, Modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz.

Relax geri açılım mekanizma yataklı, Soft oturum, Yüksek ayaklı, Metal ayak, Renk seçenekli, Modern tasarım, Gürgen iskelet tasarımlarıyla Mesa Mobilya en ucuz fiyat garantisiyle sizin yaşamınızda mutlu bir yer edinmek istiyor. Duvar ünite fiyatları genellikle düğün paketleri fiyatlarına dahil edilmemesine rağmen en ucuza en şık duvar ünitesi modellerine Mesa Mobilya internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir