okey oyna

Bursa SEO İçin Tecrübeli Bir SEO Ajansı

Seo arama motorları üzerinde yapılan işlemin adıdır. Yapılan iyileştirme işlemi ile site içi ve site dışı olmak üzere farklı alanlarda hizmet vermektedir. 2005 yılında kurulmuş olan ve başarısını bu günlere kadar taşıyan Bursa merkezli yesilseo.com da seo hizmeti veren kuruluşlardan birisidir. Bursa SEO ajansı olarak çalışan site müşterilerine farklı internet kullanım alanlarında da seçenekler sunmaktadır. İnternet sitesine girdiğiniz zaman sayfanın sağ üst köşesinde iletişim yazan bir bölüm bulunmaktadır. Buraya tıkladığınızda ulaşım sağlayabileceğiniz numaraları bulabilirsiniz. Profesyonel bir ekiple çalışma sağlayan site 3 kişilik ekibi ile en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Seo olarak çalışma yapmak sizin web sayfanızı aramalarda öne çıkartmayı hedefleyen bir çalışmadır. Bu şirket de size sitenizin arama motorlarında ilk sayfada yer alacağı garantisi vermektedir.

 

Verilen Hizmetler Nelerdir?

Bursa SEO şuanki dönem için sadece Bursa’daki firmalara hizmet vermektedir. Bu firmalar için logo, kartvizit tasarımı yapmaktadırlar. Bu tasarımlar şirketlerin bir kimliği olan kartlar için oldukça önemlidir. Çünkü insanların akıllarında yer edinmek için iddialı ve etkileyici bir şeyin kullanılması gerekir. Web tasarım hizmeti verilmektedir. Sayfa tasarımı dikkat çeken bir şekilde yapılırsa giriş yapan kullanıcılar daha uzun süre sitede takılırlar ve tıklanma oranları üzerinde de artış olmasını sağlarlar. Yukarda da belirttiğimiz gibi SEO konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Adwords danışmanlığı hizmeti de sunulmaktadır. Bu işlemde yaptığınız iş ile ilgili anahtar kelimeler seçilir ve kullanılır. Bu kelimeler ile ilgili arama motoru kullanıldığı Google sıralamasında üstlere çıkmanızı sağlar. Böylece sayfa atlar ve aramalarda ilk seçenekler siteniz yer alabilir. Bu ve bunlar gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran sitenin web adresi yukarda verilmiştir. Tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

SEO Hizmetinden Nasıl Faydalanır?

Seo hizmetinden faydalanmak oldukça kolaydır. SEO Bursa içinde kullanım için bahsettiğimiz Yeşil seo sitesinden destek alabilirsiniz. Bunun için internet sitesinde verdiği şirket adresine gidip orada görüşme yapabilirsiniz. Yukarda belirttiğimiz hizmetlerden ve daha fazlasından kullanım sağlayabilirsiniz. Ya da şirket size uzak gelir ise yine web sayfasındaki iletişim bölümünde yazan numara aracılığı ile de ulaşım sağlamanız mümkündür. Bursa içinde Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, Yıldırım ve daha pek çok ilçede hizmet veren kurumlar mevcuttur. Siteden ilçeler hakkında bilgi alıp bu bölgelere de başvurabilirsiniz.

Kaynak : Yeşil SEO

Okey Oyna
 385 defa okundu

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir