okey oyna

Bulut Web Site ile Firmalara Özel Hazır Web Site Çözümleri

Yeni açılan veya web sitesini yenilemek isteyen firmalar, bazen bütçe bazen de zaman sorunu sebebi ile web sitelerine gereken özeni gösteremiyorlar.

Bulut Web Site, firmalara bu konuda sağladığı kolaylıklarla zaman ve bütçe kaybı olmadan istedikleri web tasarım hizmetini almalarını sağlıyor. Özelleştirilebilir tasarımlar, bir çok bileşen özelliği, sayfa, galeri, ürün ve referans modülleri ile aradığınız web sitesine hemen kavuşabilirsiniz.

Neden Bulut Web Site

Özel olarak geliştirilmiş altyapısı ile firmalara Bulut sunucularda hazır web sitesi, hosting ve alan adı çözümleri tek bir noktadan sunuluyor. Web sitenizi seçmeniz ve alan adınız belirlemeniz sonrasında yeni siteniz size dakikalar içinde sunuluyor ve aynı gün içinde yayına çıkabiliyorsunuz. Sahibi olacağınız web sitesini önceden gördüğünüz için ne alacağını biliyorsunuz ve üzücü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Bulut Web ayrıca sözleşme seyrinde size sürpriz maliyetler çıkarmamaktadır.

Kolay Yönetim

Size verilecek olan web site yönetim panelini kullanarak, toplam 9 yabancı dil modülü ile sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebiliyorsunuz. Yine dilerseniz içerik giriş hizmeti sayesinde anahtar teslim web sitesi hizmeti de satın alabiliyorsunuz.

Özetle istediğiniz web sitesine sahip oluyorsunuz ve zamanınızı tekrardan web siteniz için harcamak zorunda kalmıyorsunuz.

Bulut Web Site Hakkında

Bulut Web, sadece 2 yıl için yüzlerce müşteriye ulaşmış tamamen yer yatırım ürünüdür. Sistem ve tasarımlar dahil özenle yaratılmıştır ve işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıkan marka, web sitesi, özel projeler ve farklı tasarımlar konusunda da destek sunmaktadır.

30 Kasım tarihine kadar geçerli olan kampanya fiyatları ile 150 TL’den profesyonel web sitesine sahip olabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için 0 212 403 19 22 no’lu telefonda bilgi alabilir veya firmanın internet adresini (bulutwebsite.com) ziyaret edebilirsiniz.

Sizde bu harika fırsatı kaçırmayın ve firmanız için doğru web sitesine en iyi fiyatlarla ulaşın.

Okey Oyna
 253 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir