okey oyna

Bu SD Kartın Hafızası 512 GB!

Depolama birimi üreticisi SanDisk dünyanın en yüksek kapasiteli SD kartını duyurdu. Yüksek yazma hızlı yeni kart ağırlıklı olarak 4K video kayıt cihazlarında kullanılacak.

sandisk-extreme-pro-1

Depolama birimi üreticisi SanDisk dünyanın en yüksek veri kapasiteli SD kartını duyurdu. SanDisk Extreme Pro adlı SDXC kart, 512 GB depolama alanı ile geliyor. Yüksek hızlı yazma olanağı sağlayan yeni kart, özellikle 4K video yakalayan cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş.

Video profesyonelleri için

Saniyede 90 MB’a kadar yazma ve 95 MB’a kadar transfer hızı sağlayan Extreme Pro SDXC kartın 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç ayrı modeli bulunuyor. Ultra HD camcorderlar ve DSLR kameralarda kullanılabilecek yeni kart, UHS Speed Class 3 derecesiyle geliyor. Kesintisiz video yakalamaya olanak sağlayan Extreme Pro, yüksek transfer hızıyla kurgu için bilgisayar ortamına görüntü aktarmada süreyi olabildiğince kısaltıyor.

sandisk-extreme-pro-2

Dayanıklılık testlerinden geçti

Sert koşullara karşı dayanıklılık testinden geçen SanDisk Extreme Pro yüksek sıcaklığa, suya, x-ray ışınlarına ve şoka karşı dayanıklı. 800 dolarlık fiyata sahip 512 GB seçeneği ile profesyonel kullanıma odaklanan yeni kartın ömür boyu sınırlı garantisi bulunuyor.

Okey Oyna
 225 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir